Estetik Merkezleri

Uzm Dr. Yusuf Orhan Üçal Kliniği

Uzm Dr. Yusuf Orhan Üçal Kliniği

Uzm Dr. Yusuf Orhan Üçal Kliniği

Özel estetik uygulamalar

Uzm Dr. Yusuf Orhan Üçal Kliniği, hastalara estetik operasyon ve tedavilerin yapıldığı özel bir sağlık kuruluşudur. Orhan Üçal tarafından kurulan klinik, uzman ekibi ve gelişmiş tıbbi cihazları ile hasta odaklı hizmetlerine devam etmektedir. Uçal, Çukurova Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Daha sonra çeşitli hastanelerde hekim olarak görev yapan Uçal, 2017 yılından bu yana estetik anlamda tedavilerine devam etmektedir. Hastaların estetik taleplerinin en doğru şekilde karşılanmasını sağlamak için hastanelerde farklı alanlara estetik uygulamalar yapılmaktadır. Çağın gereklerine uygun tedavi yöntemleriyle hizmet veren muayene. Çeşitli estetik bozuklukların giderilmesinin yanı sıra hastalık veya kaza sonrası oluşan sorunların da ortadan kaldırılması amaçlanır.

Hizmetler

Piezzo Rinoplasti

Burunda meydana gelen estetik bozuklukların tedavisinin sağlandığı ünitedir. Burnun dış kısmında ve iç kısmında oluşan problemlerde tedavi sağlanır. Burundaki şekil bozukluğunu gidermek için yapılan cerrahi operasyonları kapsar.

Revizyon Rinoplasti

Burun ameliyatı, hastanın çeşitli durumlar nedeniyle revizyon istemesinden sonra yapılır. Hastanın tam olarak istediği burun yapısına kavuşabilmesi için gerekli tespitler sağlanarak doğru müdahale yöntemleri uygulanır.

Kepçe Kulak Estetiği

Estetik olarak zayıf bir görünüme sahip olan kulak kepçesinin estetik bir görünüme kavuşturulduğu ünitedir. Çocuklara da uygulanabilir. Kulak kepçesinin yapısı ideal boyutlara getirilerek bu tür sorunların ortadan kaldırılması amaçlanır.

Göz Kapağı Estetiği

Alt ve üst göz kapağında meydana gelen sarkma, torbalanma, kırışıklık, iltihaplanma gibi sorunlara yönelik estetik tedavileri içerir. Özel tıbbi cihazlar ile bu kısımlarda oluşan problemler için hasta odaklı tedaviler verilmektedir.

Çene Estetiği

Çene yapısı doğum veya kazalar nedeniyle estetik açıdan sorun yaratıyorsa bu alanda verilen tedavileri içeren kısımdır. Üst ve alt çeneye dönük olarak sağlanır. Çene bozukluklarını gidermek için cerrahi operasyonlar yapılır.

Etnik Rinoplasti

Estetik açıdan büyük olan burun küçültme operasyonlarının yapıldığı bir ünitedir. Hastalar için küçültme işlemleri sırasında düzleşmiş burun uçlarının alınması da yapılır. Hastanın istediği ölçülerde burun estetiği yapılır.

Fonksiyonel Burun Ameliyatları

Solunum, sinüzit veya kronik tıkanıklık gibi sorunların tedavisini sağlayan bir ünitedir. Ayrıca horlama, uyku apnesi ve benzeri rahatsızlıklar için burunda yapılan cerrahi operasyonları da kapsar.

Botoks Uygulamaları

Alın, göz çevresi, kaş çizgileri, burun kırışıklıkları, dudak ve çene bölgesi gibi bölgelere uygulanır. Kırışıklık, sarkma gibi sorunları ortadan kaldırmayı hedefleyerek daha dinç, dinamik ve canlı bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.

Dudak dolgusu

Alt ve üst dudaklara estetik açıdan güzel görünmelerini sağlayacak operasyonların yapılmasını içerir. Dudaklara hacim kazandırmanın yanı sıra dudak çizgilerinin şekillendirilmesi, dudak üstü çizgilerin giderilmesi gibi işlemler de yapılmaktadır.

Göz Altı Işık Dolgusu

Gözaltı bölgelerinde oluşan şişliklerin giderilerek daha estetik bir görünümün elde edildiği kısımdır. Gözlerin ve çevresinin daha sağlıklı ve güzel görünmesini sağlayacak prosedürleri içerir.

Yüz Dolgu Uygulamaları

Yüzdeki hacim kaybını gidermek için yapılan estetik operasyonları içeren bir ünitedir. Anti-aging müdahalesi olarak yüzün anatomik yapısı ile uyumlu olmayan bölgelerin daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamak için de uygulama yapılır.

İple Yüz Germe (Fransız Askı)

Yaşlılığa bağlı olarak yüzde oluşan sarkma, kırışıklık ve çatlaklar için ameliyatsız yapılan operasyonları içerir. Kullanılan malzeme sağlığa uyumlu olduğu için hastalar için herhangi bir problem yaşanmamaktadır.

Mezoterapi

Cilt sıkılaştırma, lifting, yaşlanma karşıtı, leke tedavisi, yara izi tedavisi ve yüz bölgesine uygulanan işlemleri içeren bir ünitedir. Cildin kaybettiği nemi ve canlılığı geri kazanmasına yardımcı olur.

Somon DNA’sı

Cilt yapısını desteklemek için uygulanan yöntemleri içerir. Cildi güçlendirmek ve nem dengesini düzenlemek için yapılan müdahalelerle daha estetik bir görüntü ortaya çıkar. Gözaltı, yüz, boyun gibi bölgelere uygulanır.

Gençlik Aşısı

Cilde daha genç bir görünüm kazandırmak için aşılama yöntemlerini içerir. Vücuda uyumlu aşı karışımı sayesinde hastalara genç bir görünüm kazandırılır. Kırışıklık, sarkma, renk değişikliği gibi sorunların giderilmesi amaçlanır.

Altın İğne radyo frekansı

Çeşitli medikal iğneler yardımıyla cilt üzerinde güzelleştirme işlemlerinin yapılması esasına dayanır. Cildin daha parlak ve parlak görünmesini sağlayan prosedürleri kapsar. Tek seansta hızlı bir şekilde uygulanır.

Mikro iğneleme (Dermapen)

Cildin doğal iyileşme mekanizmasını hızlandırmak için cilt yüzeyinde küçük kanalların açılmasını içerir. Cilt yaraları iyileştirmek ve daha parlak bir görünüm elde etmek için uygulanır.

Plazma kalemi

Cilt yüzeyindeki kusurları gidermek için uygulanan bir yöntemdir. Özellikle cildi canlandırma, tazeleme, daha canlı bir görünüm elde etme gibi özellikleri içerir. Özel hazırlanmış tedavi yöntemleri ile uygulanır.

Cilt bakımı

Ciltte meydana gelen birçok problem için teşhis ve tedavi uygulamaları yapılmaktadır. Leke, güneş yanığı, siyah nokta, sivilce gibi sorunlara yönelik tedaviler sunulmaktadır. Ayrıca cilt değerlerinin ölçülmesi, ciltte oluşabilecek problemlerin anlaşılması gibi alanlara da muayene tedavileri verilmektedir.

Kimyasal Peeling

Cilde kimyasal ajanlar uygulanarak tedavilerin yapıldığı bir ünitedir. Hizmetin temel amacı cildi canlandırmak, gençleştirmek ve görünümünü iyileştirmektir.

Kabak Kabuğu, Kabak Bakımı, Külkedisi Bakımı

Hücre yenilenmesinin yanı sıra cilt yenilenmesi, kuruluk, yaşlanma ve akne için uygulanan tedavi yöntemlerini içerir. Farklı seanslarla gerçekleştirilir.

Led Terapi

Ciltte oluşan problemlerin ve kan dolaşımında oluşan bozuklukların giderilmesi için farklı led ışıklardan destek alınarak uygulanan tedavi yöntemlerini içerir.

Tagged , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir