Estetik Merkezleri

Doç. Dr. Süleyman TAŞ

Özel Doç. Dr. Süleyman TAŞ Kliniği

Doç. Dr. Süleyman TAŞ

Profesyonel Estetik ve Plastik Cerrahi uygulamaları

Doç. Dr. Süleyman TAŞ, 2008 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Daha sonra farklı bir üniversitede Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi aldı. Doç. Dr. Süleyman TAŞ Belçika’da Ghent Üniversitesi, Coupure Centrum ve St. Lucas Ziekenhuis Hastanesi’nde plastik cerrahi, meme cerrahisi ve mikrocerrahi ve cinsiyet değiştirme operasyonlarına katılarak deneyim kazandı. 2017 yılında kendi kliniğini kurarak hizmet vermeye başlamıştır. 2018 yılında doçent oldu.

Hizmetler

Estetik Cerrahi

Estetik Cerrahi, kişinin doğuştan gelen veya sonradan oluşan bir dış görünümünün belirli normlara ve hasta beklentilerine uygun olarak yeniden yapılandırılmasıdır. Bu kapsamda birçok işlem yapılmaktadır. Burun, vücut, yüz ve vücudun diğer bölgelerine yönelik tüm uygulamalar plastik cerrahi alanındadır. Plastik ve rekonstrüktif cerrahi, vücutta doğuştan var olan veya sonradan kazanılan doku, organ ve fonksiyon eksikliklerini gidermeyi ve iyileştirmeyi amaçlayan cerrahi bir branştır. Eksikleri tamamlamaya, eksikleri tamamlamaya, zaafları güçlendirmeye çalışır. Plastik ve rekonstrüktif cerrahi, onarım ve rekonstrüksiyon cerrahisidir.

Ameliyatsız Estetik

Klinikte en sık uygulanan estetik uygulamalar ameliyatsız estetik uygulamalardır. Yüz dolgusu ve vücut dolgusu uygulamaları da mevcuttur. Peeling, cilt bakımı, Lazer Epilasyon ve diğer lazer uygulamaları da bu kapsamdadır. Ameliyatsız estetik uygulamalar, plastik cerrahi operasyonlarından birçok kez ve kat daha fazla uygulanmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte yeni cihazların keşfi, çok çeşitli kozmetik uygulamalara yol açmaktadır. Bölgesel incelme, cilt gençleştirme ve cilt problemlerinin düzeltilmesi için devrim niteliğinde cihazlar üretilmiş ve Tıbbın kullanımına sunulmuştur.

Güzellik Uygulamaları

Tıbbi güzellik bakımları genellikle bu ünitede yapılmaktadır. Dolgu uygulamaları ile ameliyatsız estetik uygulamalar yaygındır.

Tagged ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir