Estetik Merkezleri

Özel Avşar Polikliniği

Özel Avşar Polikliniği

Özel Avşar Polikliniği

Cerrahi ve klinik estetik uygulama merkezi

Özel Avşar Polikliniği 2006 yılında kurulmuştur. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif cerrahi uzmanı Op. Dr. Yakup Avşar ve Op. Dr. Dilek Avşar. 15 yıldır plastik cerrahi ve klinik uygulamalar alanında binlerce başarılı operasyon gerçekleştiren bu başarılı ekip uluslararası sertifikalara sahiptir. Estetik uygulamalarını özel kliniklerinde gerçekleştiren doktorlar, özellikle yabancı hastalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Hizmetler

Plastik Cerrahi Uygulamaları

Burun estetiği, meme estetiği, yüz estetiği, kulak estetiği, göz kapağı estetiği, Mikro Yağ Enjeksiyonu ve vücut estetiği alanlarında birçok uygulama yapılmaktadır. Bu uygulamaların çoğu cerrahi işlem gerektirse de bazen revizyon ve ameliyatsız uygulamalar yapılmaktadır. Ameliyatın niteliği tamamen hastanın durumuna göre değişiklik gösterebilir. Ameliyat kararını doktor ve hasta birlikte verir. Kliniğin ana teması olan estetik uygulamalar özellikle yurt dışından gelen hastalar için oldukça konforludur. Dilerseniz kişiye özel tedavi programları hazırlanabilir ve aynı anda birden fazla estetik operasyon yapılabilir.

Klinik uygulamalar

Klinikte uygulanan ve ameliyat gerektirmeyen klinik uygulamalar şunlardır: Lazer Lipoliz Heykel, Scarlet S Radyo Frekans, Dövme Silme, Yara İzi Tedavisi, Leke Tedavisi, Lazer Epilasyon, HydraFacial Cilt Bakımı, Hydro Peel, Cilt Peeling, Somon Terapi, PRP Uygulaması, Hücre Destekli Oksijen Bakımı, Vela Shape III, EMS Destekli Pilates, Mezoterapi Vitamin Uygulaması. Ciltte oluşan lekeler, kırışıklıklar, genişlemiş gözenekler, cilt kuruluğu veya diğer farklı problemlerin çözümü söz konusu olduğunda estetik uygulamalarla karşılaşılmaktadır. İleri teknolojilerin devreye girmesinin doğal bir sonucu olarak son zamanlarda daha başarılı estetik uygulamaların yapıldığı bilinmektedir. Bu bağlamda Botoks uygulamalarının mükemmel bir alternatif seçenek olduğunu söylemek mümkündür.

Tagged ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir