Estetik Merkezleri

Doç. Dr. Onur Egemen

Özel Doç. Dr. Onur Egemen Klinik

Doç. Dr. Onur Egemen

Genç ama deneyimli bir estetik uzmanı

Doç. Dr. Onur Egemen, 1999 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde uzmanlık eğitimi aldı. 2011 yılında Brüksel’de yapılan yazılı sınavı ve Marsilya’da yapılan sözlü sınavı geçerek Avrupa Plastik Cerrahi Yeterlilik Sınavını geçti. 2013 yılında doçent ünvanını almıştır. Uzun yıllardır kendi özel kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Hizmetler

Meme Estetiği

Memedeki olumsuz değişiklikler kişinin ihtiyacına göre düzeltilebilir. Küçük göğüsler büyütülebilir, çok büyük göğüsler küçültülebilir, sarkık olanlar dikleştirilip protezle desteklenebilir. Tüm bu işlemler yağ enjeksiyonu gibi ek girişimlerle birleştirilebilir. Kişinin sorunu ne olursa olsun ona göre kişiye özel planlar yapılabilir. Meme estetiği sadece kadınlara özgü değildir.

Vücut Şekillendirme

Liposuction, Karın Germe, Kol Germe, Bacak Germe ve Popo Estetiği gibi işlemleri içeren ameliyatların genel adıdır. Tüm vücut için geçerli olan işlemler yapılır.

Yüz Estetiği

Yüzün tüm bölgelerini kapsayan estetik ameliyatları içerir. Göz ve kaş için de çeşitli operasyonlar vardır. Buradaki amaç mükemmel bir yüze sahip olmaktır.

Burun estetiği

Kişinin estetik açıdan burundan memnun kalmaması sonucunda yüz güzelliğini tamamlamak için yapılan estetik bir ameliyattır. Doğuştan gelen bazı şekil bozuklukları, kazalar veya çeşitli hastalıklar nedeniyle burunda oluşan hasar da bu operasyonla ortadan kaldırılır.

Ameliyatsız Estetik

Ameliyatsız estetik işlemler şunlardır: saç ekimi, Hücresel tedaviler, PRP tedavileri, Kök Hücre Tedavisi, Botoks uygulamaları, dolgu uygulamaları, dudak dolgusu, yağ enjeksiyonu. Bu operasyonlar genellikle kısa sürede yapılır ve ağrısızdır.

Tagged ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir