Genel Hastaneler

Beykent Hastanesi

Beykent Hastanesi

Beykent Hastanesi
Beykent Hastanesi, İstanbul Beylikdüzü’nde yüksek kaliteli sağlık hizmeti sunan bir özel hastanedir. Tıbbi birimleri, doktorları, yatak kapasitesi ve heliport alanı gibi özellikleri vardır. Randevu almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Beykent Hastanesi anestezi ve canlandırma
Anestezi ve canlandırma, Beykent Hastanesi’nin tıbbi birimlerinden biridir. Bu bölümde, her türlü cerrahi branşa ait ameliyatın farklı anestezi yöntemleri ile uygulanması mümkündür. Ayrıca girişimsel radyoloji, MRI, tomografi gibi işlemlerde de anestezi hizmeti verilmektedir. Beykent Hastanesi’nde anestezi ve canlandırma bölümünde görevli iki doktor vardır: Uzm. Dr. Şükriye Alayurt ve Uzm. Dr. Uğur Altıntaş.

Beykent Hastanesi Beslenme ve diet
Beslenme ve diyet, Beykent Hastanesi’nin tıbbi birimlerinden biridir. Bu bölümde, sağlıklı kilo verme, hastalıklarda beslenme, hamilelik ve emzirme döneminde beslenme, sporcu beslenmesi gibi konularda bireye özgü diyet programları ve beslenme eğitimleri verilmektedir. Beslenme ve diyet uzmanı Dyt. Dilem İrkin Koçan bu bölümde hastalarına hizmet vermektedir. Beslenme ve diyet bölümüne randevu almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Beykent Hastanesi Beyin ve sinir cerrahisi
Beyin ve sinir cerrahisi, Beykent Hastanesi’nin tıbbi birimlerinden biridir. Bu bölümde, beyin ve omurilik tümörleri, beyin kanamaları, hidrosefali, kafa travmaları, omurga hastalıkları gibi hastalıkların tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Beykent Hastanesi’nde beyin ve sinir cerrahisi bölümünde görevli tek doktor Op. Dr. Bilgehan Bilge’dir. Beyin ve sinir cerrahisi bölümüne randevu almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beykent Hastanesi Çocuk sağlığı ve hastalıkları
Çocuk sağlığı ve hastalıkları, Beykent Hastanesi’nin tıbbi birimlerinden biridir. Bu bölümde, 0-18 yaş arası çocukların sağlıklı büyüme ve gelişmelerini takip etmek, aşılamalarını yapmak, çocukluk çağı hastalıklarının tanı ve tedavisini gerçekleştirmek gibi hizmetler verilmektedir. Beykent Hastanesi’nde çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümünde görevli üç doktor vardır: Uzm. Dr. Özlem Özpenpe, Uzm. Dr. Özden Durmuş Gönültaş ve Uzm. Dr. Hakan Kılıç. Çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümüne randevu almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beykent Hastanesi bulaşıcı hastalıklar ve klinik mikrobiyoloji
Bulaşıcı hastalıklar ve klinik mikrobiyoloji, Beykent Hastanesi’nin tıbbi birimlerinden biridir. Bu bölümde, bakteri, virüs, mantar ve parazit gibi mikroorganizmaların neden olduğu hastalıkların tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Ayrıca enfeksiyon hastalıkları ile ilgili laboratuvar testleri de bu bölümde gerçekleştirilmektedir. Beykent Hastanesi’nde bulaşıcı hastalıklar ve klinik mikrobiyoloji bölümünde görevli tek doktor Uzm. Dr. Betül Ersöz Acar’dır. Bulaşıcı hastalıklar ve klinik mikrobiyoloji bölümüne randevu almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beykent Hastanesi fiziksel tıp ve rehabilitasyon
Fiziksel tıp ve rehabilitasyon, Beykent Hastanesi’nin tıbbi birimlerinden biridir. Bu bölümde, kas-iskelet sisteminin ağrılı durumları, herhangi bir nedenden kaynaklanan hareket, işlev ve kuvvet kayıplarının tedavisi ile uğraşılmaktadır. Ayrıca felç, omurilik yaralanması, beyin hasarı gibi nörolojik hastalıkların rehabilitasyonu da bu bölümde yapılmaktadır. Beykent Hastanesi’nde fiziksel tıp ve rehabilitasyon bölümünde görevli tek doktor Uzm. Dr. Hatice Kübra Aşık’tır. Fiziksel tıp ve rehabilitasyon bölümüne randevu almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beykent Hastanesi genel cerrahi
Genel cerrahi, Beykent Hastanesi’nin tıbbi birimlerinden biridir. Bu bölümde, karın içi organların (mide, bağırsak, safra kesesi, karaciğer, pankreas vb.), tiroid bezi, meme ve anüs hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Ayrıca organ nakli operasyonları da bu bölümde gerçekleştirilmektedir. Beykent Hastanesi’nde genel cerrahi bölümünde görevli üç doktor vardır: Prof. Dr. Fatih Taşkesen, Doç. Dr. Gökhan Ertuğrul ve Dr. Öğr. Üyesi Abdullah As. Genel cerrahi bölümüne randevu almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beykent Hastanesi göğüs hastalıkları
Göğüs hastalıkları, Beykent Hastanesi’nin tıbbi birimlerinden biridir. Bu bölümde, akciğer kanseri, KOAH, astım, bronşit, zatürre, tüberküloz gibi solunum sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Ayrıca alerji testleri, solunum fonksiyon testleri, bronkoskopi gibi tetkikler de bu bölümde gerçekleştirilmektedir. Beykent Hastanesi’nde göğüs hastalıkları bölümünde görevli iki doktor vardır: Dr. Öğr. Üyesi Nesrin Yöntem Gök ve Uzm. Dr. Esin Çeliker. Göğüs hastalıkları bölümüne randevu almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beykent Hastanesi dahiliye
Dahiliye, Beykent Hastanesi’nin tıbbi birimlerinden biridir. Bu bölümde, hipertansiyon, diyabet, obezite, tiroid hastalıkları, karaciğer hastalıkları, böbrek hastalıkları gibi iç organların hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Ayrıca endoskopi, kolonoskopi, gastroskopi gibi tetkikler de bu bölümde gerçekleştirilmektedir. Beykent Hastanesi’nde dahiliye bölümünde görevli iki doktor vardır: Uzm. Dr. Emel Yiğit Karakaş ve Uzm. Dr. Esin Çeliker. Dahiliye bölümüne randevu almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beykent Hastanesi kadın hastalıkları ve doğum
Kadın hastalıkları ve doğum, Beykent Hastanesi’nin tıbbi birimlerinden biridir. Bu bölümde, kadın sağlığı ile ilgili tüm konularda (jinekolojik muayene, smear testi, ultrasonografi, gebelik takibi, doğum, menopoz vb.) hizmet verilmektedir. Ayrıca kısırlık tedavisi, tüp bebek uygulamaları, jinekolojik kanserlerin tanı ve tedavisi gibi konularda da uzmanlık gerektiren hizmetler sunulmaktadır. Beykent Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum bölümünde görevli tek doktor Op. Dr. Sehtap Nazlı Kılıç Çetin’dir. Kadın hastalıkları ve doğum bölümüne randevu almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beykent Hastanesi kardiyoloji
Kardiyoloji, Beykent Hastanesi’nin tıbbi birimlerinden biridir. Bu bölümde, kalp ve damar hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Ayrıca EKG, efor testi, ekokardiyografi, holter monitörizasyonu gibi tetkikler de bu bölümde gerçekleştirilmektedir. Beykent Hastanesi’nde kardiyoloji bölümünde görevli beş doktor vardır: Doç. Dr. Savaş Sarıkaya, Doç Dr. Hüseyin Uğur Yazıcı, Uzm. Dr. Fatma Erdem, Uzm. Dr. Fatih Akyazıcı ve Dr. Ercan Çağlar. Kardiyoloji bölümüne randevu almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beykent Hastanesi klinik laboratuvarı
Klinik laboratuvarı, Beykent Hastanesi’nin tıbbi birimlerinden biridir. Bu bölümde, hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılan çeşitli laboratuvar testleri yapılmaktadır. Ancak bu bölüm hakkında daha fazla bilgi bulamadım. Bu konuda size yardımcı olabilecek bir doktorla görüşmek isterseniz, web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beykent Hastanesi kulak burun boğaz
Kulak burun boğaz, Beykent Hastanesi’nin tıbbi birimlerinden biridir. Bu bölümde, kulak, burun ve boğaz ile ilgili hastalıkların tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Ayrıca işitme testi, alerji testi, endoskopik muayene gibi tetkikler de bu bölümde gerçekleştirilmektedir. Beykent Hastanesi’nde kulak burun boğaz bölümünde görevli tek doktor Dr. Öğr. Üyesi Şemsettin Şimşek’tir. Kulak burun boğaz bölümüne randevu almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tagged , , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir