Estetik Merkezleri

Uzman Dr. Ali Bacanlı Deri ve Zührevi Hastalıklar Kliniği

Uzman Dr. Ali Bacanlı Deri ve Zührevi Hastalıklar Kliniği

Uzman Dr. Ali Bacanlı Deri ve Zührevi Hastalıklar Kliniği

Deneyimli ve uzman dermatolog

Uzman Dr. Ali Bacanlı Deri ve Zührevi Hastalıklar Kliniği, deri ve zührevi hastalıklar konusunda birçok uluslararası ödüle ve sertifikaya sahiptir. Uzman ekibi ile uzun yıllardır kendi özel kliniğinde hizmet vermektedir. Geleneksel tedavilerin dışında kendi geliştirdiği etkili yöntemlerle hastaları tedavi etmektedir. Bilimsel makaleleri birçok uluslararası tıp dergisinde yayınlanmıştır. Antalya’da yerli ve yabancı hastalara tedavi uyguluyor.

Hizmetler

Deri içi enjeksiyonlar

Cilde enjekte edilen sıvılar sayesinde ciltte kahverengi lekeler, kırışıklıklar, akne ve benzeri hastalıklar, ölü hücreler ve yaşlanmaya neden olan problemler kolaylıkla tedavi edilir. Her hastaya aynı sıvılar enjekte edilmez. Hastanın durumuna ve hastalığına göre buna doktor karar verir. Tamamen doğal ve etkili bir yöntemdir. Bu yöntem aynı zamanda ciltteki tüm enfeksiyonları tedavi etmek için de kullanılır.

Aktinik keratoz

Aktinik keratoz için en çok tercih edilen tedavilerdir. Hastanın durumuna göre bazı jel ve kremler seçilebilir. Elde edilen verilere göre tedavi süresi belirlenir. Lazer tedavisi ile cildin üst yüzeyine aktinik keratoz tedavisi uygulanabilir. Aktinik keratoz, uzun süreli kontrolsüz güneşe maruz kalma nedeniyle en yaygın olarak güneş gören alanlarda görülen ciltteki anormal hücre gelişimini yansıtan cilt değişiklikleridir. En sık yüzeyde pürüzlü bir yama şeklinde görülürler. Aktinik keratozların cilt kanseri geliştirme riski düşüktür.

Saç dökülmesi tedavisi

Saç dökülmesinin nedenine göre en uygun tedavi yöntemleri uygulanır. Her saç dökülmesinin farklı nedenleri olabilir. Genetik olan saç dökülmelerinde daha etkili ve kalıcı tedaviler tercih edilir. Ayrıca kadın ve erkeklerde saç dökülmesi sorunları farklı açılardan değerlendirilir.

Tagged , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir