Kullanım Şartları

Site Kullanım Şartları
Turkiyehastaneler.com (site olarak adlandırılacaktır) alan adı ve web sitesi içeriği telif hakları kapsamında korunmaktadır. Site içerisindeki hiç bir öğe izinsiz ve alıntı yapılmaksızın kopyalanamaz, kullanılamaz ve çoğaltılamaz. Bu web sitesinden alınan tüm içerikler için tüm telif hakları kabul edilmiş sayılır.

Kullanım Şartları

Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
Yazı içerikleri eğer basılı bir alan için kullanılıcaksa Burakkutbay kaynak olarak gösterilmek zorundadır.
Yazı içerikleri internette kullanılıcaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına yada sitenize yerleştirmek zorundasınız.
Bu yazı Turkiyehastaneler.com‘dan Alınmıştır.
Kaynak : Turkiyehastaneler.com
Bu şartlara uygun davranmamanız halinde hukuki yollara başvurma hakkımı saklı tutarım.

Bu web sitesinde görmüş olduğunuz bilgilerin, dokümanların ve diğer materyallerin kullanılmasından doğabilecek hiç bir sorumluluktan site sahibi ve Bu sorumlu tutulamaz.
Bu web sitesi içerisinde bulunan ilgili materyaller, ilgili kişiler ya da kurumlar tarafından uygun görülmemesi durumda en kısa süre içerisinde kaldırılacaktır.
Bu sitesindeki bağlantılar sizi başka sitelere yönlendirebilir. Bu, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.
Bu we sitesine erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Bu sorumlu tutulamaz.