Estetik Merkezleri

Uzm Dr. Selçuk Güney Kliniği

Uzm Dr. Selçuk Güney Kliniği

Uzm Dr. Selçuk Güney Kliniği

Deneyimli bir estetik uzmanı

Uzm. Dr. Selçuk Güney Kliniği, hastalarına estetik anlamda hizmet veren özel bir kliniktir. Selçuk Güney’in açtığı muayenehane kapsamında estetik anlamda farklı alanlarda teşhis ve tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Güney Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur ve çeşitli hastane ve kliniklerde çalışmıştır. Yurtdışında da farklı görevlerde bulunan Güney’in özellikle plastik cerrahi alanında birçok makalesi bulunmaktadır. Alanında yaptığı çalışmalarla çeşitli ödüller kazanan Güney, hasta odaklı tedavilerinin yanı sıra gelişmiş tıbbi cihazlarla uygulamalarını pratiğinde sürdürmeye devam ediyor. Güney, alanındaki uzmanlığı ile hastalarına cerrahi ve ameliyatsız çözümler sunmaktadır.

Hizmetler

Yüz dolgusu ve Botoks

Yüz hastalıkları ile ilgili problemlerin tedavisinin sağlandığı bölümdür. Doğuştan veya sonradan oluşan yüz ve çevresinde oluşan estetik kusurların giderilmesine yönelik tedavileri kapsar. Uzman ekip tarafından yapılan müdahaleler kapsamında yüz hatlarının estetik bir görünüme kavuşturulması, alın, yanak, göz ve çevresi gibi bölümlerde oluşan problemlerin giderilmesi gibi tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Hasta odaklı müdahaleler kapsamında hastaların sağlıklarına kolayca kavuşabilmeleri amaçlanmaktadır.

Burun Sağlığı-Estetik

Burun bölgesinde meydana gelen estetik bozuklukların giderildiği kısımdır. Rinoplasti için sunulan farklı tedavi yöntemleri ile hizmet verilmektedir. Burun kemiği boyutu, yamuk, kemerli yapı, küçük nefes alma kanalları, burun düzleşmesi gibi durumlar için hastaların talepleri doğrultusunda sunulan tedavileri içerir.

Kulak ve sinir cerrahisi

Kulak bölgesinde meydana gelen estetik bozulmaların giderilmesinin amaçlandığı kısımdır. Kepçe kulak olarak ifade edilen estetik problemlerin yanı sıra, kulakta sinir sisteminin neden olduğu işitme güçlüğü veya kaybı gibi problemler için de cerrahi operasyonlar yapılmaktadır.

Pediatri

Çocuklarda sık görülen bademcikler, burun eti, solunum problemleri ve kulakta meydana gelen problemlere müdahale edilen bir ünitedir. Çocuklara özel tıbbi cihazlar yardımıyla müdahaleler yapılmaktadır.

Baş ve boyun tümörleri

Baş, yüz ve boyun bölgesinde oluşan tüm şişliklerin tedavisini kapsar. Gerekli teşhis ve tedaviler sağlanır.

Uyku bozuklukları

Uyku kalitesini düşüren durumlar için tedavileri içerir. Yorgun uyanma, gündüz kestirme, horlama gibi bölgelere yönelik tedaviler yapılmaktadır.

Tagged , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir