Estetik Merkezleri

Uzm Dr. Onur Gökdemir Kliniği

Uzm Dr. Onur Gökdemir Kliniği

Uzm Dr. Onur Gökdemir Kliniği

Tüm estetik uygulamalar

Uzm Dr. Onur Gökdemir Kliniği Hastaların estetik anlamda istedikleri görünüme kavuşmaları için sağlanan tedavi yöntemlerini içerir. Onur Gökdemir tarafından kurulan muayenehanede, uzman ekip ve modern tıbbi cihazlar ile farklı estetik kaygılara yönelik tedaviler sağlanmaktadır. Doğum veya kaza sonrası oluşan vücut kusurlarının giderilmesi için cerrahi ve ameliyatsız yöntemler sunulmakta ve hasta odaklı tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Bu sayede hastaların kısa sürede istedikleri görünüme kavuşmaları amaçlanır. Onur Gökdemir Kliniği estetik alanında farklı kurumlarda çalışmış ve bu alanda uzmanlık kazanmıştır. Bu nedenle hastaların istediği estetik görünümün sağlanması için doğru teşhis ve tedavi yöntemleri sağlanmaktadır.

Hizmetler

rinoplasti

Burun görünümünü daha estetik hale getirmeye yönelik tedavi yöntemlerini içerir. Rinoplastinin yanı sıra hastaların nefes alma ve vermede yaşadığı sorunları ortadan kaldırmaya yönelik tedavileri kapsar. Burun iskeleti ve dokularının tedavisine dayanır.

blefaroplasti

Göz kapağında oluşan estetik problemlerin giderildiği bir ünitedir. Fonksiyonel ve kozmetik amaçlı yapılabilir. Ayrıca yaşlanmaya bağlı sarkma gibi hastalıkların da ortadan kaldırılması amaçlanır. Estetik açıdan ideal bir görünüm elde etmek için cilt ve yağ gibi dokular cerrahi yöntemlerle çıkarılır.

Yüz germe

Çeşitli nedenlerle esnekliğini kaybetmiş yüz için sunulan germe operasyonlarını içerir. Yaşlanma etkilerini ortadan kaldırmak, derin kırışıklıkları ve kırışıklıkları gidermek için sunulan tedaviler ünite kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Boyun Germe

Boyun ve çevresinin esnek yapısını kaybettiği durumlarda estetik bir görünüm elde etmek için yapılan işlemleri içerir. Ayrıca gıdı sarkması gibi durumların da ortadan kaldırılması amaçlanır. Cerrahi yöntemler verilmektedir.

Kaş Kaldırma Ameliyatı

Yorgunluk ya da hüzün gösteren kaş yapısının düzeltilmesi, kaş derisinin kırışması gibi sorunların giderilmesi, daha genç bir görünüme kavuşturulması gibi kaş bölgesine yönelik cerrahi operasyonları içerir.

Çene ve Yanak Estetiği

Çene ve yanak bölgesinde oluşan estetik problemlerin giderildiği bir ünitedir. Zayıf ve gelişmemiş çene için de protetik tedavi sunulmaktadır. Çene implantları ve yağ greftleri gibi modern ve sağlıklı yöntemler kullanılmaktadır.

Kepçe Kulak Estetiği

Kulak kıkırdağının olmaması nedeniyle cildin saçlı deriden uzaklaşması ve estetik açıdan zayıf bir görünüm oluşturması için yapılan tedavileri kapsar. Kepçe kulak denilen görünüm ortadan kalkar.

Kulak memesi tamiri

Kulak memesinde travma veya çeşitli nedenlerle oluşan problemlerin giderilmesine yönelik uygulamaları içerir. Kulak memesi onarımı, yırtık, gerilmiş dokular için kozmetik müdahaleyi içerir.

Boyun ve Çene Liposuction

Boyun ve çene bölgesindeki sarkmaların giderilmesi için verilen hizmetleri ifade eder. Sürekli tekrarlayan kişiyi estetik olarak rahatsız eden yağ sarkmasını gidermek için etkili bir yöntemdir.

Karın Germe Ameliyatı (Karın Germe)

Sıkı ve diri bir karın görünümü elde etmek için ameliyatın yapıldığı bir ünitedir. Obezite, yaşlanma, hamilelik gibi durumlarda hastalar daha sağlıklı bir görünüme kavuşur. İşlemler genel anestezi altında yapılır.

Popo Estetiği

Kalça bölgesinde istenilen görünüme kavuşmak için sağlanan tedavi yöntemlerini içerir. Kalça büyütme, kalça formu düzeltme, kalça küçültme gibi işlemler modern tıbbi cihazlar yardımıyla yapılmaktadır.

Tüm Vücut Liposuction

Cilt ile cilt arasında oluşan fazla yağ birikimini azaltmak için etkili bir yöntemdir. Çeşitli kanüller kullanılarak yapılan işlemleri içerir. Diyet ya da benzeri programlarla elde edilemeyen yağ kaybı bu yöntemle çok kolaydır.

Kol Germe (Brakioplasti)

Yaşlılığa veya kiloya bağlı olarak kolda görülen sarkma durumlarının giderildiği bir ünitedir. Bir operasyon olarak gerçekleştirilir. Kol ve koltuk altı bölgesinde oluşan fazla deri ve yağ dokuları alınır.

Bacak Estetiği

Bacaklarının normal görünümünden memnun olmayan, bilek ve diz altındaki kemik kalınlığından rahatsız olan kişilere uygulanan tedavileri içerir. Simetrik olarak istenilen bacak görünümü sağlandığı gibi distorsiyon gibi problemlere yönelik tedaviler de sunulmaktadır.

Uyluk Germe

Yaşlılık veya kilo verme sonucu uyluk çevresinde oluşan fazla deri ve yağ birikiminin giderilmesi işlemidir. Alt ve üst beden arasındaki uyumsuzluğu gidermek için uygun yöntemlerle yapılır.

Genital Estetik (Vajina Daraltma, Labioplasti)

Genital bölgede istenilen estetik görünüme kavuşmak için ilgili tedavilerin yapıldığı bölümdür. Vajina genişliği, iç dudağın büyüklüğü, sarkıklığın giderilmesi gibi tedavileri içerir.

Kemer lipektomi (360 derece karın ve bel germe ameliyatı)

Ani kilo kaybı, hamilelik, genetik ve yaşlanmanın neden olduğu cilt sarkmalarının giderildiği bir ünitedir. Karın ve sırt bölgesine uygulanabilir. Daha estetik bir vücut konturu elde edilir.

Meme büyütme

Estetik olarak daha büyük göğüslere sahip olmak isteyen kadınlara yönelik bir tedavidir. Hastaların istediği önlem ve tıbben mümkün olan önlemlere karar verilmesi sonucunda başvurular yapılır.

Meme Küçültme Ameliyatı

Görünüm veya çeşitli sağlık sorunları nedeniyle memelerinin küçültülmesini talep eden bayanlara, istedikleri boyutlarda küçültme operasyonlarının yapıldığı bir ünitedir.

Mezoterapi

Selülit, lokal yağlanma, çatlak gibi estetik sorunların enjeksiyonla giderilmesi amaçlanır. Ameliyatsız bir işlemdir.

PRP

İnce çizgileri, kırışıklıkları, doku ve ton kayıplarını iyileştirmek için enjeksiyon yöntemiyle sunulan tedavilerin yapıldığı ünitedir.

dermabrazyon

Cildin üst kısmında oluşan estetik problemlerin giderilmesine yönelik tedavilerin yapıldığı kısımdır. Yara, çatlak, yanık, ince çizgi ve kırışıklık gibi rahatsızlıkların giderilmesi amaçlanır.

Dolgu

Vücudun daha simetrik bir görünüme kavuşması için enjeksiyon yöntemiyle yapılan dolgu operasyonlarının yapıldığı ünitedir. Ağrısız bir yöntem olduğu için hastalar rahatlıkla günlük hayatlarına dönebilirler.

İple yüz germe

Yüz ve boyunda oluşan sarkıklığın ameliyatsız alındığı bir ünitedir. Ciltteki sarkma ve çizgilerin giderilmesinde etkilidir.

Yağ Grefti Uygulamaları

Daha genç bir görünüm elde etmek için yapılan tedavileri içeren bir bölümdür. Vücudun farklı bölgelerine uygulanan dolgu operasyonlarını içerir.

dermapen

Ciltte küçük mikro deliklerin oluşturulmasına dayalı bir tedavidir. Güneş lekeleri, kırışıklıklar, akne ve yara izlerinin giderilmesi için tedavi sağlanır.

Cilt Bakımı (Aqua peel)

Cildin daha genç ve canlı bir görünüme kavuşması için bakım hizmetlerinin verildiği bölümdür. Cilt yapısına en uygun şekilde çeşitli temizlik ve bakım yöntemleri seçilir ve uygulanır.

Somon DNA uygulaması

Ciltteki hücrelerin aktif hale gelmesini sağlayarak ciltte kaybolan temel bileşenlerin geri kazanılmasına dayalı tedavi yöntemlerinin uygulandığı alandır.

Cilt kanseri

Cilt kanseri tanı ve tedavi yöntemlerinin sunulduğu bir birimdir. Kanser küçükse kanserli dokular basit yöntemlerle çıkarılır. Kanser büyükse cerrahi operasyonlar yapılır.

Yarık Damak Onarımı

Damak ve dudak yapısı yarık ise ağrısız tedavi yönteminin sağlandığı ünitedir. Hastaların damak ve dudak yapısını iz kalmayacak şekilde alması amaçlanır.

El Cerrahisi

Doğuştan gelen veya yaralanmalar sonucu el ve kol kısmında oluşan estetik bozuklukların giderildiği kısımdır. Hem estetik görünümde hem de fonksiyonda iyileştirmeler yapılır.

Yanık Bakımı ve Onarımı

Yanıkların neden olduğu hasarı ortadan kaldırmak için tedavilerin sunulduğu bölümdür. Yanık tedavisi ayrıca hastaların sağlığını iyileştirmeyi amaçlar.

Vaser Liposuction

Bölgesel olarak çeşitli medikal cihazlarla yağ alma işlemlerinin yapıldığı bölümdür. Güvenli ve çabuk olması ile istenilen görünüme ve kiloya ulaşmaya yardımcı olur.

Çene Dolgusu

Çenede fonksiyon ve estetik kaybını önlemek için dolgu operasyonlarının yapıldığı bölümdür. Bu sayede daha güçlü bir çene şekli ve simetrik bir görünüm elde edilir.

Tagged , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir