Estetik Merkezleri

Uzm Dr. Mustafa KARACA Kliniği

Uzman Dr. Mustafa KARACA Kliniği

Uzm Dr. Mustafa KARACA Kliniği

Estetik uygulamalarda uzmanlaşmış bir klinik

Uzm Dr. Mustafa KARACA Kliniği estetik alanında hastalara yardımcı olmaktadır. Mustafa Karaca tarafından kurulan klinik kapsamında modern tıbbi cihazlarla çeşitli estetik ve güzellik uygulamaları yapılmaktadır. Mustafa KARACA, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli hastanelerde estetik alanında çalışmalar yapan Karaca, eğitimine yurt dışında devam ederek bu alanda yetkin hale gelmiştir. Alanında çeşitli belgelere sahip olan Mustafa KARACA Kliniği ve ekibinin sunduğu hizmetler hasta odaklı olup hastaların istedikleri estetik görünüme en iyi şekilde kavuşmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Ameliyatlı ve ameliyatsız estetik operasyonların hastalara sunulduğu muayenehanede birçok estetik işlem yapılmaktadır. Estetik hizmetler her hastaya özel olarak belirlenmiş tedavi yöntemleri ile sunulmaktadır.

Hizmetler

rinoplasti

Burunda meydana gelen estetik bozuklukların ve çeşitli hastalıkların giderilmesine yönelik müdahaleleri içerir. Burun kanallarındaki problemler, burun büyüklüğü veya basıklığı, kemerli yapı gibi problemler için estetik operasyonlar sağlanmaktadır.

Revizyon Rinoplasti

Rinoplasti kapsamında meydana gelen problemlerde veya hastanın istediği görünüme ulaşılamaması durumunda önceden yapılan estetik operasyona müdahale edilerek revizyon operasyonlarının yapıldığı ünitedir.

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağında sarkma, kısalma veya torba oluşumu gibi sorunlar için estetik müdahalelerin yapıldığı bölümdür. Estetik ve sağlık açısından hastaların daha sağlıklı bir göz kapağına kavuşması hedeflenir.

Kulak Estetiği

Doğuştan gelen ve kepçe kulak olarak ifade edilen durumlar için estetik açıdan doğru bir görünüm sergilemek için verilen hizmetleri içerir. Yaralanmadan kaynaklanan kulak hasarı da estetik olarak tedavi edilir.

bişektomi

Kadın ve erkeklerin yüzünü daha iyi görebilmeleri için uygulanan işlemlerdir. Elmacık kemikleri ve daha ince bir yüz çizgisine sahip olmak için yapılır. Yüzünü daha simetrik ve etkileyici göstermek isteyenler tarafından talep edilmektedir.

Dudak Kaldırma

Alt ve üst dudaklarda estetik görünüm açısından bozuklukların giderildiği kısımdır. Hastalara daha estetik bir dudak yapısı sağlandığı gibi, yaralanmalardan kaynaklanan dudak bozukluklarının da ortadan kaldırılması sağlanır.

Gıdıklama Liposuction

Gidi bölgesinde meydana gelen sarkma ve yağlanma sorunlarına yönelik tedavileri içerir. Güvenli ve hızlı yöntemlerle gıdıklanmanın sarkması engellenerek daha güzel bir estetik görünüm elde edilir.

Çene İmplantı

Çene yapısının doğum veya kazalar sonucu estetik görünümünü kaybettiği durumlarda çene gelişimine yönelik sunulan hizmetleri kapsar. Çene protezi ile çene ucu yeniden şekillendirilerek çene estetik açıdan uygun hale getirilir.

Geçici Kaldırma

Şakak kısımlarında oluşan kırışıklıkların giderilmesi için germe müdahalelerinin yapıldığı bir ünitedir. Hastaların özellikle yaşlanmaya bağlı estetik sorunları ortadan kaldırmak için tercih ettiği yöntemlere dayanmaktadır.

Yüz germe

Yüzde obezite, yaşlanma veya diğer nedenlere bağlı olarak oluşan sarkık kısımların germe operasyonları ile giderildiği kısımdır. Bu sayede hastalar yüz yapısı olarak daha canlı ve canlı bir görünüme sahip olurlar.

Boyun Germe

Boyundaki sarkmaların giderildiği kısımdır. Kilo, yaşlanma veya benzeri nedenlerle oluşan sarkmalar kötü bir görünüm ve katmanlar oluşturur. Boyun germe yöntemleri ile daha estetik ve sağlıklı bir görünüm sağlanır.

Meme Büyütme Estetiği

Göğüs bölgesine büyütme operasyonlarını içerir. Büyütme işlemleri hastaların tercihlerine ve fiziksel yapısına uygun olarak yapılır. Büyütme operasyonlarında kullanılacak dolgu malzemesi tamamen sağlık koşullarına uygundur.

Meme Dikleştirme Estetiği

Sarkan göğüslere daha estetik bir görünüm kazandırmak için müdahalelerin yapıldığı bir ünitedir. Hastaların istediği kriterlerde tedavi sunulmaktadır. Farklı yaş grupları için yapılabilir.

Meme Küçültme Estetiği

Estetik, Sağlık ve benzeri nedenlerle büyük memelerin sağlıklı bir şekilde küçültüldüğü bir ünitedir. Bu kapsamda bel ve boyun ağrıları, sutyen ağırlığına bağlı omuz sorunları, aşırı terleme ve göğüste oluşan kızarıklıklar da ortadan kalkar.

İmplant Değişimi

Estetik operasyonlar kapsamında özellikle göğüs bölgesinde vücudun farklı bölgelerine uygulanan silikon tedavileri değiştirilir. Silikonlarda oluşan problemler ortadan kaldırılarak hasta için daha sağlıklı olacak silikon değişimi sağlanır.

Liposuction

Vücudun farklı bölgelerinde çeşitli cihazlarla yağ aldırma işleminin yapıldığı kısımdır. Fazla yağlardan kurtulmak ve ideal vücut imajını elde etmek için uygulanır. Vücudun farklı bölgelerine yapılabilir.

Yüksek Çözünürlüklü Liposuction

Vücutta biriken yağların ses dalgaları kullanılarak uzaklaştırılması esasına dayanır. İşlemler vücuttaki dokulara zarar vermeden sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilir. Sportif ve kıvrımlı vücut hatlarına sahip olmanıza yardımcı olur.

Tummy tuck

Karın bölgesinde obezite, yaşlılık veya benzeri durumların neden olduğu sarkmaları gidermek için uygun tedavi yöntemleri ile germe operasyonlarının yapıldığı bir ünitedir. Özellikle hamilelik sonrasında ideal görünüme hızlı bir şekilde ulaşmaya yardımcı olur.

Kol ve bacak kaldırma

Kol ve bacak bölgelerinde meydana gelen sarkma, yağlanma ve benzeri durumlar için lifting operasyonlarının yapıldığı ünitedir. İşlemler sonrasında hastaların yapılarına uygun olarak daha canlı, diri ve genç bir görünüm sunulmaktadır.

BBL

Pop bölgesinde uygulanan tedavileri içerir. Dik ve orantılı bir popoya sahip olmak isteyen hastalar için çeşitli yöntemlerle sunulan tedavi yöntemleri ile kişilerin isteklerine göre görünümün elde edilmesi amaçlanır.

Jinekomasti

Meme yapısında anormal büyüme olan erkeklere uygulanan ameliyatları içerir. Erkeklere uygun meme yapısına ulaşmak için tedaviler yapılır.

Tagged , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir