Estetik Merkezleri

Uzm Dr. Evren Helvacı Kliniği

Uzm Dr. Evren Helvacı Kliniği

Uzm Dr. Evren Helvacı Kliniği

Yenilikçi estetik operasyonlar

Uzm Dr. Evren Helvacı Kliniği estetik olarak hastalara istedikleri görünümü kazandırmak için hizmet vermektedir. Evren Helvacı tarafından kurulan klinik, birçok tedavi yöntemi ile hasta odaklı hizmetlerine devam etmektedir. Sadece estetik tasarımların değil, travma veya yaralanma kaynaklı kayıpların da önüne geçilmesi için uzman bir ekiple hizmet veren klinikte modern tıbbi cihazlar kullanılmaktadır. Çeşitli hastanelerde estetik ve plastik alanında çalışan Helvacı, 2013 yılında kendi kliniğini kurarak hastalarına özel hizmetler vermeye devam etmektedir. Gelişmeleri takip eden klinik kapsamında hastalara ameliyatsız estetik uygulamalar da sunulmaktadır. teknolojiler ve trendler.

Hizmetler

Yaşlanma Karşıtı / Detoks

Cildin daha genç ve parlak görünmesi için ameliyatsız işlemlerin yapıldığı bir ünitedir. Ameliyat istemeyenler için cilt yapılarına uygun olarak sağlanan yöntemlerle cilt üzerindeki ince kırışıklıkların giderilmesi hedeflenir.

rinoplasti

Burun kısmında doğuştan gelen veya sonradan oluşan problemler için estetik müdahalelerin yapıldığı bir ünitedir. Burun kemerinin çıkarılması, şekil bozukluklarının giderilmesi, solunum problemlerinin giderilmesi, burun deliklerinin sağlığa uygun hale getirilmesi gibi işlemleri içerir.

Tummy tuck

Sıkı ve düz bir karına sahip olmak için yapılan operasyonları içerir. Hamilelik sonrası, kilo sonrası ve yaşlanmaya bağlı olarak karın bölgesindeki sarkmalar giderilir ve daha iyi bir estetik görünüm sunulur.

Meme büyütme

Göğüslerin büyüklük, dolgunluk ve şekil olarak istenilen boyutlara geldiği bir ünitedir. Estetik cerrahi işlem olarak ameliyat şeklinde yapılmaktadır. Hangi meme boyutlarının ne ölçüde olacağına hastanın yapısına göre karar verilebilir.

Meme dikleştirme

Sarkık göğüsleri daha estetik hale getirmek için yapılan operasyonları ifade eder. Estetik açıdan rahat olamayan kişiler için dik meme hizmetleri ameliyatla sağlanmaktadır.

Meme küçültme

Boyun, sırt ve omuz ağrıları, karında pişik ve koku, sutyene bağlı omuzda oluşan ağırlık gibi durumlardan kurtulmak isteyen bayanlar için ameliyat ve küçültme işlemlerinin yapıldığı ünitedir.

Vücut Şekillendirme

Vaser lipo yöntemi ile vücudun farklı bölgelerinde estetik bir bakış açısıyla yapılan operasyonları içerir. Yağlardan kurtulmak, vücudu canlı ve pürüzsüz hale getirmek gibi tedavileri içerir.

Dudak dolgusu

Dudakların daha estetik görünmesi için sağlığa uygun dolgu işlemlerinin yapıldığı bölümdür. Hastalar için özel olarak mutabık kalınan yöntemlerle yapılan dolgu işlemleri, yüzün şekline en uygun olacak şekilde belirlenir.

Tagged , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir