Estetik Merkezleri

Uzm. Dr. Metin KEREM Kliniği

Uzm. Dr. Metin KEREM Kliniği

Uzm. Dr. Metin KEREM Kliniği

Modern estetik tedaviler

Uzm. Dr. Metin KEREM Kliniği, hastalarına estetik anlamda çağdaş tıbbi tekniklerle tedaviler sunmaktadır. Metin Kerem’in kurduğu klinik, gelişmiş altyapısı ile hastalar için doğru yöntemleri içermektedir. 2002 yılından bu yana çeşitli yurt içi ve yurt dışı kuruluşlarda görev yapan Kerem, estetik ve plastik cerrahi alanında uzmanlığa sahiptir. Bu nedenle sunulan tedaviler hastaların yapısına en uygun tedavi yöntemlerinden oluşmaktadır. Yurtdışında farklı estetik merkezlerinde eğitim alan ve daha sonra çalışan Kerem, alanındaki güncel gelişmeleri de yakından takip etme fırsatı buldu. Farklı uygulamaların sunulduğu uygulamada, hastaların isteklerinin doğru bir şekilde karşılanmasını sağlayacak tedavi uygulamaları yapılmaktadır.

Hizmetler

Yüz Estetiği

Yüz ve çevresi ile ilgili estetik operasyonların yapıldığı bölümdür. Burun, göz kapağı, kulak estetiğinin yanı sıra yüz germe, kök hücre tedavileri, saç ekimi gibi hizmetler verilmektedir. Rinoplasti kapsamında hastaların burunlarının iç ve dış kısımlarında meydana gelen ve estetik açıdan kötü bir görünüme neden olan problemlerin tedavisi sağlanmaktadır. Yüz germe operasyonlarında çeşitli nedenlerle sarkma yaşayan kişilerin estetik olarak daha iyi yüz yapılarına sahip olmaları amaçlanır. Kepçe kulak denilen kulak sarkması için de kulak estetiği sunulmaktadır. Bölümde saç ekimi ve sıklaştırma uygulamaları da doğal bir görünüm elde etmek için yapılmaktadır.

Vücut Estetiği

Vücudun farklı bölgelerine yönelik estetik müdahalelerin sunulduğu bölümdür. Meme estetiği kapsamında meme küçültme, meme büyütme ve dikleştirme, kalça estetiği kapsamında kalça küçültme veya kalça dolgusu, karın germe estetiğinde çeşitli nedenlerle karında biriken yağ ve sarkmaların alınması, karın bölgesindeki sarkmaların giderilmesi kol ve bacakta kol ve bacak germe estetiği. Ayrıca gençleştirme işlemleri olarak kök hücre tedavileri ve yağ aldırma operasyonları da yapılmaktadır.

Ameliyatsız Estetik

Bölüm bünyesinde Botox, çeşitli bölgelere dolgu uygulamaları, dudak estetiği, kırışıklık tedavisi, lazer uygulamaları, PRP tedavisi ve ısı uygulamaları yapılmaktadır. Gelişmiş tıbbi cihazlarla sunulan tedaviler, hastaların istedikleri estetik görüntüye en iyi şekilde kavuşmasını sağlar.

Tagged ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir