Estetik Merkezleri

Uzm Dr. Berker Büyük Güral Kliniği

Uzm Dr. Berker Büyük Güral Kliniği

Uzm Dr. Berker Büyük Güral Kliniği

Estetik ve güzellik konusunda uzmanlaşmış kliniği

Uzm Dr. Berker Büyük Güral Kliniği, hastalara estetik tedavi yöntemlerinin sunulduğu özel bir kliniktir. Berker Büyük Güral’ın kurduğu uygulamada çeşitli estetik kayıpların tedavisi gelişmiş tıbbi cihazlarla sağlanıyor. Büyük Güral 2004 yılında eğitimini tamamladı. Aynı yıl Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi Kliniği’nde göreve başlayan Büyük Güral, eğitimine mikro cerrahi alanında devam etti. Alandaki tecrübesini hastalarına sunmak için uyguladığı uygulama kapsamında vücut estetiğinin kapsadığı tüm alanlarda ilgili tedavi yöntemleri sunulmaktadır. Deneyimli ekibi ile modern estetik operasyonların gerçekleştirildiği uygulama, verdiği hizmetleri hasta odaklı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile birlikte sürdürmektedir.

Hizmetler

Yüz Estetiği

Yüz ve çevresinde doğum veya daha sonraki travmalar sonucu oluşan estetik bozuklukların giderildiği kısımdır. Rinoplasti tedavisinde burun yapısının estetik ölçülere getirilmesi amaçlanır. Kök hücre enjeksiyonu ile yüz hatları yeniden oluşturulur. Botoks tedavisi zamanla yüzde oluşan ince kırışıklıkların giderilmesine yönelik bir çözümdür. Dolgu tedavisi yüz hatlarının daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar. Bu tedavilere ek olarak yüz germe, kepçe kulak, göz kapağı, peeling, dudak estetiği, PRP, ip asma gibi tedavi yöntemleri de modern yöntemlerle sağlanmaktadır.

Göğüs Estetiği

Hastaların meme bölgelerine estetik amaçlı yapılan operasyonları kapsar. Meme büyütme ve küçültme operasyonları hastanın isteğine göre ideal boyutta meme yapısına sahip olmasını sağlar. Terleme tedavisi ise özellikle göğüs altında sıklıkla meydana gelen terlemeler için yapılan tedavileri içerir. Meme dikleştirme operasyonları, memelerin sarkması durumunda estetik bir görünüm elde etmelerini sağlayan operasyonları içerir. Jinekomasti tedavisi de ilgili birimde yapılmaktadır.

Vücut Estetiği

Vücuda genel olarak daha estetik bir görünüm kazandırmak için sağlanan tedavi yöntemlerini içerir. Selülit, sarkma, karın germe, genital rahatsızlıklar, varis gibi çeşitli hastalıkların tedavileri gelişmiş tıbbi cihazlarla sunulmaktadır.

Saç Ekimi

Saç ekiminin ameliyatsız ve mikro-FUE yöntemleriyle hastalara sunulduğu bir ünitedir. Hastaların doğal saç görünümüne ve yapısına kavuşması için kafa yapısına uygun ekim işlemleri yapılır.

Tagged , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir