Diş Hastaneleri

Uzman Diş Hekimi Osman Alper Temiz Kliniği

Uzman Diş Hekimi Osman Alper Temiz Kliniği

Doğru diş tedavi yöntemleri

Osman Alper Temiz tarafından kurulan Uzman Diş Hekimi Osman Alper Temiz Kliniği, diş sağlığı hizmetleri vermektedir. Temiz’in deneyimli hekimliğinin bir sonucu olarak, hastalarına daha doğrudan ulaşmak ve alanında daha kaliteli hizmet verebilmek için uyguladığı uygulama, diş sağlığı açısından ileri teknolojik tıbbi cihazlar ve uzman anlayışı ile hizmet vermektedir. Çocuklara ve yetişkinlere hizmet veren uygulama, diş tedavisinin doğru yöntemlerini içermesinin yanı sıra mevcut hastaların hastalıklarının tespiti ve erken müdahale açısından da önem taşıyor. Alanında pek çok ödüle layık görülen Temiz’in gerçekleştirdiği tedaviler tamamen hasta odaklı olduğu için hastaların istediği tedavi koşulları uygulanıyor.

Hizmetler

Gülüş tasarımı

Daha güzel ve estetik bir gülüşe sahip olmak için yapılan bir hizmettir. Kozmetik amaçlı yapılır ve bazı durumlarda ağız yapısını korumak için de uygulanabilir. Bu kapsamda diş beyazlatma, kaplama veya diş implantı gibi yan tedaviler de kullanılabilir.

Lamine Diş

Dişin ön kısmını kaplayan ve böylece daha iyi bir görünüm sağlayan özel hazırlanmış bir porselen kaplama tedavisidir. Dişlerin daha beyaz olduğunu gösterdiği için asıl dişteki kusurları kapatmak için dişin ön yüzüne yapıştırılan bir kaplama da uygulanabilir.

Zirkonyum Kaplama

Estetik yapay diş hizmetleri verilmektedir. Gerçekçi görünümü için tercih edilen kaplama estetik yapısı ile dişleri daha güzel hale getirir. Dayanıklılıkları nedeniyle uzun ömürlü kullanım da sunarlar.

Diş beyazlatma

Çeşitli tedavi yöntemleri ile diş beyazlatma işlemidir. Diş beyazlatma için uygun müdahaleler doktor tarafından sağlanır. Kullanılan ağartma yöntemi de kalıcı oluşumunu belirleyecektir.

Çocuk Diş Hekimliği

Çocukların genel diş ve ağız sağlığını korumak için özel cihazlarla çocuklara verilen bir hizmettir. Çocukların daha sağlıklı, daha konforlu ve estetik dişlere sahip olmalarını amaçlar.

Kök kanal tedavisi

Problemli dişleri kurtarmaya ve tedavi etmeye yönelik bir tedavi yöntemidir. Diş sinir dokularının hasar gördüğü durumlarda dahi etkilidir. İlgili morluklar veya hasarlı kısımlar temizlenerek uygun tedavi sunulur.

Protez Diş Hekimliği

Düşen dişlerin yerine protez yapılan alandır. Kalıcı protezler yapılırken hareketli protezlerin tedavisi ve planlaması da yapılmaktadır.

 Diş çekimi

Başta çürük olmak üzere kurtarılmayacak dişlerin çıkarılmasını ifade eder. Ayrıca gömülü durumda bulunan dişlerin pratik şekilde çekilmesini de içerir.

Restoratif Diş Hekimliği

Çürük, lekeli, hassas, kırık ve aralıklı dişlerin iyileşmesinin tedavisidir. Hastaya daha güzel ve doğal bir gülümseme verin. Daha sonra oluşabilecek ağız sağlığı sorunlarının da önlenmesidir.

Dişeti Hastalıkları

Dişleri çevreleyen ve tutan diş etlerinde oluşan hastalıkların tedavisini sağlayan bir ünitedir. Diş eti hasarı, kanama, sertlik veya yumuşaklık gibi durumlar için tedavi sağlanır.

Tagged , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir