Estetik Merkezleri

Özel Ali Kerim Diler Polikliniği

Özel Ali Kerim Diler Polikliniği

Özel Ali Kerim Diler Polikliniği

Uzman ve deneyimli estetik doktoru

Ali Kerim Diler, Türkiye’de Medikal Estetik kavramının öncüsü olan bir doktordur. Aynı zamanda Milano Uluslararası Tıbbi Estetik Tıp Kongresi Bilim Kurulu üyesidir. Kendi özel kliniğinde genç, yetenekli, yenilikçi, bilgili, konusunda uzman, onların vizyon ve ilkelerini özümsemiş enerjik bir ekiple çalışmaktadır.

Hizmetler

Yüz Estetiği

Klinikte en sık uygulanan estetik medikal uygulamalar Botoks, burun dolgusu ve dolgu uygulamaları, Peeling, Mezoterapi, Mezolift, Prp, Cilt Bakımı, Yüz Gençleştirme, ışık dolgusu, gençlik aşısı, yüz askıları ve lazer uygulamalarıdır.

Vücut Estetiği

Bazı durumlarda diyetler ve egzersizler dış görüntünün istenilen boyutlara ulaşmasına yardımcı olmayabilir. Bu gibi durumlarda tüm vücut şekillendirme operasyonları kombine operasyonlar sunarak vücudu yeniden şekillendirebilir ve düzeltebilir.

Kök hücre tedavisi

Rejeneratif tıbbın ideal bir örneği olan kök hücre tedavisinde cilt, uygulamadan 6 ay sonra kendini onarmaya başlar. FDA onaylı bu teknik özellikle leke tedavilerinde oldukça etkilidir.

Lazer Epilasyon

Bay ve bayanlarda vücudun tüm bölgelerine Lazer Epilasyon uygulanmaktadır. Pratik, hızlı ve etkili bir yöntemdir.

Saç Ekimi

Saçlarını kaybetmiş kişilerin kendi sağlıklı saçlarını kullanarak saç dökülmesi olan bölgelere nakledilmesi işlemidir. Bıyık ve sakal için de aynı işlem uygulanır. Ayrıca klinikte saç dökülmesine yönelik çeşitli tedaviler uygulanmaktadır.

Cilt bakımı

Soruna yönelik ve cildin ihtiyaçları doğrultusunda, eğitimli uzmanlar tarafından profesyonel ürünlerle gerçekleştirilen kapsamlı bir bakım işlemidir.

Genetik test

Bir ömür boyu sadece 1 kez yapılan bir genetik analiz, kaliteli yaşamın kapılarını açmanıza yardımcı olacaktır. Laboratuvarda elde edilen bilgiler ile genetik profiliniz oluşturulmakta ve tamamen size özel koruyucu ve tedavi edici programlar hazırlanmaktadır.

Tagged , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir