Labaratuvar ve Tıp Merkezleri

Özel Alp Arslan Cerrahi Tıp Merkezi

Alp Arslan Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Alp Arslan Cerrahi Tıp Merkezi

Hasta dostu estetik uzmanı

Özel Alp Arslan Cerrahi Tıp Merkezi profesyonel estetik operasyonlar uygulayan bir kliniktir. Uluslararası tıbbi kuruluşlara üye olan doktor, birçok estetik operasyonu başarıyla gerçekleştirmektedir. Saç ekimi, Yüz Plastik Cerrahi ve mikro cerrahi konusunda uzmandır. Alp Arslan, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1996 yılında mezun olmuştur. Birçok bilimsel yayını ve araştırması bulunan doktor, tıp kongrelerinin de önemli konuklarından biridir.

Hizmetler

Saç Ekimi

Saç ekimi, saç dökülmesi sorununu çözmek için kullanılan yöntemlerden biridir. Sakal ve bıyık ekimi de klinikte yapılmaktadır. Saç ekimi işleminden istenilen sonucun alınması, saç ekimi ekibinin tecrübesine, işine saygı duymasına ve etik kurallara dikkat etmesine bağlıdır; ayrıca saçınızın rengi, inceliği, ten renginizin kalınlığı gibi faktörler de saç ekimi sonucunu etkiler.

Yüz Estetiği

Yüz estetiği yüz, boyun ve dekolte bölgesinde yapılan estetik operasyonlara verilen genel isimdir. Yüz estetiği, yüz germe, boyun germe, yüz germe, burun estetiği, dudak estetiği, kulak estetiği, göz çevresi estetiği, kaş kaldırma, çene estetiği gibi operasyonları içerir. Yüz estetiğinin amacı yüzün daha genç, daha sağlıklı, daha dinamik ve daha güzel görünmesini sağlamaktır.

Vücut Estetiği

Vücut estetiği alanında belli alanlar ve işlemler mevcuttur. Bu alan ve işlemler; Liposuction, meme cerrahisi, el cerrahisi, vücut şekillendirme cerrahisi, ayak bileği cerrahisi, göbek estetiği, popo cerrahisi, uyluk germe, kol germe, karın germe, endoskopik karın germe ve genel cerrahi gibi alanları kapsar.

Göğüs Estetiği

Meme estetiği, memedeki sarkmaları düzeltebildiği gibi büyüklük ile ilgili bir sorun varsa küçültebilir. Memenin genel olarak şeklini değiştirmek, şeklini düzeltmek ve dolgunluğunu artırmak için yapılan estetik operasyonlardır.

Tagged ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir