Estetik Merkezleri

Op. Dr. Nazmi Yoğurtçu Kliniği

Op. Dr. Nazmi Yoğurtçu Kliniği

Op. Dr. Nazmi Yoğurtçu Kliniği

İzmir’in en deneyimli estetik uzmanlarından biri

Nazmi Yoğurtçu Kliniği Çeşitli estetik operasyonlara hizmetler için.fiziksel görünümünden memnun olmayan birçok kişinin çözüme ulaştığı adrestir. Modern cihazlarla en son tıbbi yöntemlerin uygulandığı uygulamada karın germe ameliyatından liposuction ameliyatına kadar birçok konuda doğru ve etkin tedavi sunulmaktadır.

Hizmetler

Karın Germe Estetiği

Karın derisinde sarkma ve vücut üstlerinde şekilsizlik olan kadın ve erkeklere uygulanan bir tedavidir. Abdominoplasti olarak da bilinir. Kısmi karın germe veya tam karın germe estetiği olarak uygulanır. Karın ortası ve alt karın bölgesindeki fazla yağ kitlelerinin alınması şeklinde yapılır. Karın kasları gerilir ve güçlendirilir, bu da karın görünümünü düzleştirir.

Liposuction

Yüz bölgesi, karın ve kalça gibi belirli bölgelerden yağ alma işlemidir. Zayıflama yöntemlerinin sonuç vermediği hastalarda bu yöntemle dirençli yağ dokuları yok edilir.

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı ve göz çevresinde oluşan sarkma, torbalanma, morluk ve benzeri sorunların tedavisini kapsar. Blefaroplasti olarak da adlandırılır.

Yüz germe

Yüz kaslarındaki gevşemeyi ortadan kaldırmak için uygulanan tedavilerdir. Bu sayede kişi hayal ettiği cildin estetik görünümüne kavuşur. Yüz germe ameliyatı sırasında boyun estetiği, göz kapağı estetiği ve kaş kaldırma da uygulanabilmektedir.

rinoplasti

Burun görünümünde istenilen sonuca ulaşmak ve fonksiyonelliği sürdürmek için yapılan operasyonlar bütünüdür. Kıkırdakta, burun ucunda veya burun kemiğinde ameliyat yapılabilir.

Meme küçültme

Bu ünite, göğüslerinin daha küçük görünmesini isteyen bayan hastalara yardımcı olur. Büyük göğüslerin neden olduğu sırt ve boyun ağrıları da meme küçültme ameliyatı ile giderilmektedir.

Meme büyütme

Küçük olan memeleri yağ enjeksiyonu veya protez yöntemi ile daha büyük göstermek için yapılan bir operasyondur.

Meme dikleştirme

Sarkmaların giderilmesi, beğenilmeyen göğüs şeklini istenilen duruma getirmek için yapılan bir operasyondur. Sık kilo verme, doğum, emzirme, ilerleyici yaş ve benzeri etkenlere bağlı meme sarkması sorunu bu ameliyatla başarıyla giderilmektedir. Meme dokusunun yeniden şekillendirildiği bu ameliyat estetik bir görünüm kazandırmakta ve kişinin meme sağlığına herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır.

Tagged ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir