Estetik Merkezleri

Op. Dr. Hakan Aydoğan Kliniği

Op. Dr. Hakan Aydoğan Kliniği

Op. Dr. Hakan Aydoğan Kliniği

Güzellik ve estetik uygulamalar için doğru adres

Operasyonda. Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında hizmet veren Dr. Hakan Aydoğan kliniği görünümünden memnun olmayan birçok hasta hayallerindeki görüntüye kavuşmanın mutluluğunu yaşamaktadır. 1984 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniğinde uzmanlığını tamamlamış olup, şu anda anılan özel klinikte hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Verilen hizmetler arasında; burun estetiği, karın germe, yağ aldırma, yüz estetiği, meme estetiği operasyonları.

Hizmetler

Meme dikleştirme

Meme sarkıklığının giderilmesi, şeklini düzeltmek için yapılan bir operasyondur.

Meme büyütme

Bu prosedür, küçük göğüsleri olan kadınlar için güvenilir ve kesin bir çözümdür. Küçük göğüsler protez veya yağ enjeksiyonu ile büyük gösterilebilir.

Meme küçültme

Yukarıdaki ameliyatın aksine göğüsleri normalden büyük olan kadınlar bu ameliyatla daha küçük göğüslere sahip olabilirler. Bu şekilde göğüslerin iri olması sırt ve boyun ağrılarına neden olması, fiziksel aktiviteleri kısıtlaması, iç çamaşırı giyerken sorun yaratması gibi durumlar; pişik, ter ve kötü kokuya neden olur.

rinoplasti

Burnun şeklini düzeltmek için uygulanan bu operasyon, işlevselliğin korunmasında da büyük önem taşımaktadır. Burun şekli hastanın yüz hatları dikkate alınarak belirlenir.

Yüz germe

Yüz kaslarındaki gevşeme tedavisini kapsar. Söz konusu operasyon kişiye hayal ettiği estetik görünümü verir.

Göz Kapağı Estetiği

Göz çevresindeki mini kaslar ve göz kapağı gözleri korumaktan sorumludur. Göz kapağı estetiği ile göz çevresindeki yara izlerinden kaynaklanan kötü görünüm giderilir. Göz kapağı ve çevresinde oluşan tüm aşınma ve sarkmalar bu operasyonla yok edilir.

Liposuction

Kalça, karın ve yüz gibi belirli bölgelerdeki yağların alınması işlemi olarak tanımlanmaktadır. Bu operasyonla diyet ve benzeri zayıflama yöntemlerine dirençli yağ dokuları vücuttan uzaklaştırılır. Kilo vermekten ziyade inceltmek ve şekilli bir görünüm elde etmek amacıyla yapılır.

Tummy tuck

Vücut hatları şekillenmemiş ve karın derisi sarkmış hastalarda cildin pürüzsüz hale gelmesi için karın germe ameliyatı yapılır. Bu çerçevede ya tam karın germe ya da kısmi karın germe uygulanır.

Tagged , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir