Estetik Merkezleri

Op. Dr. Çağan Baytekin Kliniği

Op. Dr. Çağhan Baytekin Kliniği

Op. Dr. Çağan Baytekin Kliniği

Estetik uygulamalarla yeni bir görünüm

Rinoplasti, yüz estetiği, meme estetiği, vücut estetiği vb. Estetik alanındaki beklentileri en iyi şekilde karşılamak amacıyla Çağan Baytekin Kliniği pratiği faaliyete geçirilmiştir. Öte yandan ameliyatsız minimal girişimsel uygulamalar da başarıyla gerçekleştirilmektedir. Plastik ve rekonstrüktif cerrahi operasyonları kozmetik, el ve mikro cerrahi branşlarında da faaliyet göstermekte olup Konak-İzmir bölgesinde yer almaktadır.

Hizmetler

Göğüs Estetiği

Göğüs Şeklindeki cerrahi değişiklikleri kapsar. Meme büyütme, meme dikleştirme, meme küçültme, meme rekonstrüksiyonu yani meme rekonstrüksiyonu, meme ucu estetiği, jinekomasti (erkeklerde meme küçültme) bunlar arasındadır. Ayrıca ameliyatsız meme estetiği ile meme dokusuna hazır dolgu veya yağ dokusu ile hacim artışı sağlanır.

Yüz Estetiği

Ritidektomi (yüz germe) veya yüz yenileme (yüz yenileme) operasyonları başarıyla gerçekleştirilmekte; yaşlanmanın neden olduğu kırışıklıklar ve sarkmalar giderilebilir. Yaşlanma belirtisi olmayan kişilerde oluşan yüz çizgilerini gidermek için Mini yüz germe işlemi uygulanmaktadır. Yanak sarkması, gıdı bölgesinde yağ birikmesi, yüz bölgesinde kırışıklıklar ve çene konturunda bozulma olan kişilerin tedavisinde tercih edilmektedir. Boyun germe, göz kapağı ameliyatı, kulak ameliyatı yani otoplasti, V-Lift Yüz Çevresi Ameliyatı, Lazer Yüz Gençleştirme, lazer izsiz alt göz kapağı ameliyatı, ameliyatsız, emoval, ameliyatsız iple yüz germe ve uygulanan yüz estetiği operasyonlar kapsamında.

Lazer Tedavileri

Ağız çevresindeki yaşlılık lekelerinin ve kırışıklıkların lazerle giderilmesi mümkündür. Ayrıca yüz estetiği, sivilce izi tedavisi, Leke tedavisi, dövme silme, burun estetiği, vücut şekillendirme operasyonlarında da lazer kullanılmaktadır.

rinoplasti

Fonksiyonel rinoplasti, burun ucu estetiği, burun ameliyatı sonrası bakım, ameliyatsız rinoplasti verilen başlıca hizmetlerdir.

Vücut Estetiği

Lazer lipoliz, vücut şekillendirme, kol estetiği ve bacak estetiği bu kapsamda yapılan uygulamalardan bazılarıdır. Buna doğum sonrası estetiği de dahildir. Kilo verme sonrası liposuction ameliyatı, vücut şekillendirme ve karın germe ameliyatları da vücut estetiğinin içinde yer alır.

Saç Tedavileri

Erkeklerde saç dökülmesi, mikro-FUE tekniği ile saç ekimi, kadınlarda saç dökülmesi, FUT yöntemiyle saç ekimi, kirpik ve kaş ekimi bu uzmanlık kapsamındadır.

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uygulamaları

Alt dudağın göz kapağı tümörleri ve parotis tükürük bezi tümörlerinin vasküler anomalilerinin tedavisi, çene eklem bozuklukları, yanık ve yara izlerinin tedavisi, orta yüz için geliştirici doku operasyonları ve çene tümörleri ve bölgedeki kitleler, orta yüz ve çene cerrahisi, yüz yaralanmaları ve kırıkları bölgesinde meydana gelen cilt tümörleri ve kitleleri, yarık dudak ve damak, deri yama grefti başlıca uygulamaları bu ilgi alanıdır.

Ameliyatsız ve Minimal Girişimsel uygulamalar

Botulinum toksini Botox uygulamaları ve ameliyatsız yüz estetiği sunulan tedavi hizmetlerinin başında gelmektedir.

Kozmetolojik Süreçler

Bu işlemlerin kapsamı, ameliyat sonrası bakım ve öküz tedavisi gibi uygulamaları içerir.

El ve mikro cerrahi

El ve parmak hareket kısıtlılığı, doğumsal el anormallikleri, dupuytrens dermafasyoktomi, el kesi ve travmaları, karpal tünel sendromu ve sinir fesleğeni tamiri, parmak ampütasyon rüptürü tedavisi ve replantasyonu, sinir damarı ve tendon yaralanmaları bu branşın uzmanlık alanlarıdır.

Tagged , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir