Estetik Merkezleri

Op. Dr. Atadan Egemen Koyuncu Kliniği

Op. Dr. Atadan Egemen Koyuncu Kliniği

Op. Dr. Atadan Egemen Koyuncu Kliniği

Profesyonel doktor ve estetik uzmanı

Op. Atadan Egemen Koyuncu Kliniği, 1993 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra 1998 yılında Kadıköy Şifa Hastanesi’nde göreve başladı. 2014 yılında Vkv Amerikan Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde Tüp Bebek Sertifikasyon Eğitimini tamamladı. 2018-2019 yılları arasında Fonksiyonel Tıp eğitimi aldı. 2016 yılında kendi özel kliniğini açarak faaliyet göstermeye başladı.

Hizmetler

Hamilelik ve Doğum

Normal doğum, sezaryen ve riskli gebelik tedavileri yapılmaktadır. Bazı gebelikler riskli gebelik kategorisine girer çünkü gebelik olumsuz gebelik sonuçlarına daha yatkındır. Gebeliğin tespitinden itibaren riskleri öngörerek ve gerekli müdahale veya tedavileri yaparak olumsuzluk riskini azaltmak mümkündür. Anne ve fetüsün kapsamlı bir değerlendirmesi, hamilelik planlaması öncesinde veya sırasında çok önemlidir.

Genel Jinekoloji

Jinekolojik muayene genellikle adet kanamasının olmadığı bir dönemde yapılır. Fakat bazı durumlarda ve özellikle ağrı, aşırı kanama gibi durumlarda bu kurala uymayabilir. Jinekolojik muayene kanamanın gerekli olduğu durumlar ve özellikle acil durumların aydınlatılabileceği durumlar da dahil olmak üzere her zaman yapılabilir. Jinekolojik muayene sırasında doktorunuz sizden sorulara açık ve net cevaplar vermenizi ve sağlığınızı ilgilendiren detayları gizlememenizi bekler.

Kısırlık ve Tüp Bebek

Tüp bebek yöntemi ve tedavisi, olgun yumurtanın anne vücudu dışında döllenmesi sonucu oluşan embriyonun eşin spermiyle laboratuvar ortamında laboratuvar ortamında yerleştirilmesini ifade eden yöntemdir. Çocuk sahibi olmak isteyen binlerce çift anne baba oluyor.

Fonksiyonel Tıp Uygulamaları

Fonksiyonel tıp, hastanelerde standart testler, daha ileri Biyokimya, Mikrobiyoloji ve genetik testlerin yanı sıra kişinin genetik/epigenetik yapısını, vücut dokularındaki toksik yükü ve mikro besin öğelerini kullanarak kişiye özel tedavi yaklaşımı sunan tıpta yaygın olarak uygulanmaktadır. ileri tıbbi uygulama düzeylerini göz önünde bulundurarak hücresel düzeyde.

Güzellik Uygulamaları

Klinikte vücut şekillendirme uygulamaları da yapılmaktadır. Kişiye özel bu uygulamalar ile fiziksel kusurlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Tagged , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir