Estetik Merkezleri

Op. Dr. Arzu Turkseven Topaçoğlu Kliniği

Op. Dr. Arzu Turkseven Topaçoğlu Kliniği

Op. Dr. Arzu Turkseven Topaçoğlu Kliniği

Uluslararası estetik doktoru

Op. Arzu Turkseven Topaçoğlu Kliniği, 2004 yılında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlık eğitimini Plastik, Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Kliniği’nde tamamladı. Yurtdışı tecrübesi olan bir doktor. Makaleleri birçok uluslararası dergide yayınlandı. Brüksel, Belçika Ziekenhuis Üniversite Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Departmanında operasyonlara katıldı.

Hizmetler

rinoplasti

Rinoplasti, burnun boyutunu, açılarını, kıvrımlarını ve orantılarını değiştirerek burnu yeniden şekillendirme ameliyatıdır.

Meme büyütme

Meme küçültme ameliyatı en sık yapılan plastik cerrahi girişimlerinden biridir ve hangi amaçla yapılırsa yapılsın ihtiyacı olan hastanın yaşam kalitesini artıran bir ameliyattır.

Meme küçültme

Aşırı büyük ve hasar görmüş memeler için yapılan bir ameliyattır. Bu ameliyatla ideal göğüslere sahip olabilirsiniz.

Meme dikleştirme

Meme dikleştirme ameliyatı sadece memeye şekil verme, sarkmaları giderme, memeye hacim kazandırma girişimidir. Bu gibi durumlarda ameliyata ek olarak dolgunluk isteniyorsa hacim artırıcı meme protezi uygulaması eklenmelidir.

Tummy tuck

Bu operasyon, karın bölgesindeki fazla deri ve yağ dokusunun estetik olmayan şekilde çıkarılmasını ve karın kaslarının eski gerginliğine ulaşmasını sağlar.

Liposuction

Liposuction özellikle kalça, karın, göğüs, çene altı, boyun, kollar, sırt, bel, uyluklar, uyluklar ve dizlerin iç kısımlarında yağın yoğun olarak biriktiği bölgelere uygulanır.

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı estetiği, üzgün, yorgun ve kızgın görünen yüz ifadesinin düzelmesini ve gençleşmesini sağlarken, bakışlarda bir canlanma sağlar.

Dudak Estetiği

Bu işlemler ağız ve dudak çevresindeki kırışıklıklardan kurtulmanıza, ince dudaklarınızı dolgunlaştırmanıza ya da dudaklarınız çok dolgun ise dudaklarınızı istediğiniz düzeyde inceltmenize olanak sağlar.

Kulak Estetiği

Kulak ameliyatı yetişkinlerde hastane ortamında lokal anestezi, çocuklarda genel anestezi ile yapılır ve ortalama bir saat kadar sürer.

Yüz germe

Özellikle kadınlarda yaşlanmanın etkilerini ortadan kaldırmanın yolları arasında yüz germe operasyonları da son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Jinekomasti

Jinekomasti, erkeklerde anormal meme büyümesi anlamına gelir. Bu nedenlere ek olarak, birden çok neden vardır.

Popo Estetiği

Popo estetiği, hastaların taleplerine göre kademeli olarak değerlendirilir. Birçok farklı prosedürü içerir.

Kol ve Bacak Germe

Kol ve bacaklarda meydana gelen deformasyonlar sonucunda estetik cerrahi uygulanabilmektedir. Bu sayede sarkmalar düzeltilir ve kolların gerginliği sağlanır.

genital estetik

Özellikle kadınlarda genital bölgeye uygulanan kozmetik bir uygulamadır. Özellikle vajina gençleştirme ve daraltma işlemleri ciddi bir alternatif olarak görülüyor.

Saç Ekimi

Saç ekimi, saç dökülmesi sorunu yaşayanların tercih ettiği kalıcı bir çözümdür.

Tagged ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir