Estetik Merkezleri

Op. Dr. Ahmet Murat Emanetoğlu Kliniği

Op. Dr. Ahmet Murat Emanetoğlu Kliniği

Op. Dr. Ahmet Murat Emanetoğlu Kliniği

Kadın hastalıkları konusunda uzmanlaşmış bir doktor

Op. Dr. Ahmet Murat Emanetoğlu Kliniği, kadın hastalıkları ve gebelik konusunda oldukça deneyimli bir doktordur. Çok başarılı bir kariyeri var ve uzun süredir kendi özel kliğinde hizmet ediyor. Kısırlık tedavisi, kadın sağlığı ve genital estetik alanında çok başarılı referanslara sahip bir doktordur.

Hizmetler

Kısırlık Tedavisi

Doktorun uzmanlık alanı olan kısırlık tedavisi kişiye özel tedavi yöntemleri ile yapılmaktadır. Öncelikle hasta analiz edilir ve genetik yapısı incelenir. Bu aşamadan sonra tedavi planı yapılır ve %100 başarılı sonuçlar alınır. Gelişmiş ve yenilikçi tedavi yöntemleriyle yapılan bu tedavi sonucunda bugüne kadar binlerce hasta bebek sahibi olmuştur. Bazen kısırlık tedavisinde kadın ve erkeğin birlikte tedavi edilmesi gerekebilir. Bu durumda doktor çiftleri tedavi eder ve duruma göre tedavi programı yapar.

Kadın Sağlığı

Adet görmeme, menopoz, meme estetiği, kemik erimesi, rahim kanseri, sistit ve benzeri önemli kadın hastalıkları tedavi edilmektedir. Tedavisi çok zor olan ciddi kadın hastalıkları için bile pratik ve etkili doğal tedaviler uygular. Zaten doktorun uzmanlığı bu alanlarda. Kadın kanserleri için kendi tedavi yöntemlerini sunuyor. Birçok kadın hastalıkları yenilikçi tedavi yöntemleri ile kolaylıkla tedavi edilebilmektedir.

Genital Estetik

Klinikte iki farklı genital estetik tedavisi uygulanmaktadır. Ameliyatlı genital estetik ve ameliyatsız genital estetik gibi tedaviler uygulanmaktadır. Genital estetik lazer ve cerrahi tedavi yöntemleri ile uygulanabilmektedir. Hızlı yara iyileşmesi nedeniyle diğer estetik operasyonlarla birlikte uygulanabilir. Labioplasti ve Vajinoplasti en sık uygulanan yöntemlerdir. Cerrahi işlemlerde – Vajinoplasti operasyonu ve anesteziden kaynaklanan komplikasyonların aksine, bu işlemde anestezi gerekmediğinden anesteziye bağlı komplikasyon riski yoktur. İşlem vajinal sonda ile sadece vajinaya uygulanır. Her seans 5-15 dakika sürer.

Tagged ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir