Estetik Merkezleri

Dr.Özge Ergün Özel Kliniği

Dr.Özge-Ergün-Özel-Kliniği

Dr.Özge Ergün Özel Kliniği

Profesyonel estetik doktoru

Özge Ergün Özel, 1997 yılında Gata Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Türk Plastik Cerrahi Derneği yarışmalarında deneysel ve klinik alanlarda birincilik ve ikincilik ödülleri bulunmaktadır. Dr.Özge Ergün Özel Kliniği Birçok uluslararası tıp kurumunun üyesidir ve çalışmalarına katılmaktadır. Uzun yıllardır Dr.Özge Ergün Özel Kliniğinde estetik ve cerrahi alanında başarılı tedaviler yapmaktadır.

Hizmetler

Yüz Estetiği

Yüz, burun, kulaklar, boyun ve kaşlar yüz estetiğinin bütününü oluşturur. Bu bölgelere yapılan estetik ameliyatlar yüzdeki kusurları ortadan kaldırır ve daha güzel bir görünüm sağlar. Kişiye özel estetik uygulamalardır. Bazı durumlarda birden fazla operasyonla desteklenebilir.

Göğüs Estetiği

Göğüslerinden memnun olmayan kadınların en sık yaptığı estetik uygulamalardır. Bunlar meme büyütme, meme küçültme ve meme dikleştirme gibi operasyonlardır. Ameliyattan önce memenizin ameliyattan sonra nasıl görüneceğini görebilirsiniz.

Vücut Estetiği

Doğuştan veya sonradan oluşan vücut kusurlarını gidermek için yapılan operasyonlara vücut estetiği denir. Güzel ve estetik bir vücuda sahip olmak için bu operasyonları yaptırabilirsiniz. Bölgesel estetik olarak da tanımlanabilir.

Botoks ve Dolgu

Botox uygulaması ile cildinize hak ettiği dinamik ve taze görünümü verebilirsiniz. Aşırı yüz mimik aktivitesine bağlı olarak özellikle göz çevresinde, kaş arasında ve alında oluşan kırışıklıklar botoks uygulamaları ile tedavi edilebilmektedir. Klinikte uygulanan dolgu uygulaması yüzde daha genç ve sağlıklı bir görünüm sağlar. Genellikle hyaluronik asit kullanılır ve başarılı operasyonlar yapılır. Bu uygulamalarda ameliyat yoktur.

Saç Ekimi

Saç ekimi klinikte en son ve modern tekniklerle yapılmaktadır. Ayrıca saç dökülmesini engelleyen çeşitli doğal tedaviler de uygulanmaktadır.

Tagged , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir