Estetik Merkezleri

Dr.Hakan Öçsel Kliniği

Dr. Hakan Öçsel Kliniği

Dr.Hakan Öçsel Kliniği

Uluslararası deneyimli estetisyen

Dr.Hakan Öçsel Kliniği, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında eğitim almış profesyonel bir doktordur. Avrupa Cerrahi Araştırmalar Kongresi’nde ödüllü bir tezi var. Tedavilerinde kendi özel cerrahi tekniklerini kullanır. Birçok uluslararası tıp dergisinde makaleleri yayımlanmakta ve yabancı tıp şirketlerine danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca medikal projelerde simultane tercüme hizmeti vermektedir.

Hizmetler

Göğüs Estetiği

Meme estetiği, memelerdeki şekil bozukluklarını düzeltmek için yapılan operasyonlara verilen genel isimdir. Meme büyütme, meme küçültme, meme dikleştirme ve buna benzer ameliyatları içerir. Tüm bu işlemlerin amacı hastaların ideal ve sağlıklı bir memeye sahip olmasıdır. Bazen sadece estetik amaçlı değil sağlık için de yapılabilir.

Vücut Dolgu Estetiği

Bu estetik branşta genellikle vücuttaki alanlar çıkarılır. Kol germe, karın germe, bacak germe ve vajina estetiği gibi çeşitli uygulamaları içerir. Kısaca; vücudu yeniden şekillendirmek de denilebilir. Vücudun birçok bölümünü hedef alabilir.

Yüz Estetiği

Yüzle ilgili tüm estetik ameliyatları içerir. Buna göz kapağı ameliyatı, yüz enjeksiyonu, kulak estetiği, yüz ve boyun estetiği dahildir. Çok hassas işlemler gerektirir ve uzman doktorların yapması tavsiye edilir.

Ameliyatsız Tedaviler

Ameliyat gerektirmeyen estetik operasyonlar daha kolay olsa da dikkatli yapılması gereken işlemlerdir. Botoks, dolgu, lazer uygulamaları ve kök hücre tedavisi gibi işlemler bu gruba dahildir.

Saç Ekimi

Sadece saç ekimi değil, saç dökülmesi tedavileri de uygulanmaktadır. Saç Prp ve saç mezoterapisi gibi etkili tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Yenilikçi tedavi yöntemleri ile mükemmel saçlara sahip olabilirsiniz. Klinikte en güncel tedaviler uygulanmaktadır. Kadınlar ve erkekler için farklı tedaviler hazırlanır.

Tagged , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir