Estetik Merkezleri

Dr. Berat Bora Ok Kliniği

Dr. Berat Bora Ok Kliniği

Dr. Berat Bora Ok Kliniği

Estetik alanında uzman doktor

Dr. Berat Bora Ok Kliniği Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanıdır. İstanbul’da kendi özel kliniğinde hastalarını tedavi etmektedir. Klinikte meme dikleştirme ve büyütme ameliyatı, rinoplasti, burun şekillendirme ameliyatları, lazerle yüz gençleştirme ameliyatı, boyun estetiği, cerrahi ve ameliyatsız kaş şekillendirme, üst göz kapağı fazlalığı ve göz kapağı torbalarının düzeltilmesi, vücut ve yağ dokusu gibi ameliyatları gerçekleştirmektedir. Şekillendirme ve karın germe operasyonları.

Hizmetler

Yüz Estetiği

Burun, kaş, yanak, çene, kulak ve boyun estetiğini içeren ameliyatlardır. Doğuştan veya sonradan edinilmiş fiziksel bozuklukları düzeltmek için yapılır. Yüz hatları ile ilgili fiziksel veya sağlık sorunları olan kişilere yüz estetiği tedavisi uygulanabilir. Bu ameliyatlar özgüven duygusu yaşamak isteyen ve estetik görünmesi gereken herkes tarafından tercih edilebilir.

Vücut Estetiği

Vücut estetiği, vücuttaki operasyonel ve görsel problemlerin giderilmesidir. Bu bağlamda vücudunda herhangi bir nedenle Junge yapmadığı bir yön olduğunu düşünen kişiler bu yönteme başvurabilirler. Güzel ve estetik açıdan kusursuz bir görünüme sahip olmak her kadın ve erkeğin arzusudur.

Göğüs Estetiği

Meme ile ilgili operasyonlar genel anestezi ile yapılır. Hastanın ameliyat günü 1 Gece hastanede yatırılması önerilir. Hastalar ameliyatla ilişkili şiddetli ağrıdan şikayet etmezler. Ertesi gün hasta taburcu edilerek evine gönderilir. Genelde hastalar 2-3 gün içerisinde günlük hayatlarına dönebilmektedir. Ameliyattan 10 gün sonra tüm pansumanlar çıkarılarak açık bırakılır ve kişi tamamen normal yaşantısına döner.

Popo Estetiği

Popo estetiği, yağ enjeksiyonu veya silikon protez implantlar ile kalçalara daha dik ve estetik bir görünüm kazandırmak için yapılan cerrahi bir operasyondur.

Tagged , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir