Estetik Merkezleri

Dr. Barış Yiğit Kliniği

Dr. Barış Yiğit Kliniği

Dr. Barış Yiğit Kliniği

Yenilikçi tekniklerin uygulandığı Güzellik ve Estetik Merkezi

2019 yılında hizmete başlayan Barış Yiğit Kliniği, modern yöntemlerle hastaların estetik tedavisini sağlamaktadır. Barış Yiğit’in hayata geçirdiği uygulamada pek çok alanda estetik operasyonlar yapılıyor. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Yiğit, bir süre yurt dışında eğitim gördü. 2004 yılında ÇAPA Tıp Fakültesi’nde ihtisas yapan Yiğit, 2010 yılında ilgili alanda ihtisasını almıştır. 2010 yılından itibaren çeşitli kamu ve özel hastanelerde görev yapan Yiğit, aynı zamanda Estetik Plastik Anabilim Dalı Başkanlığı görevini de yürütmektedir. Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi. Valiant, kendi uygulaması kapsamında, hastalarına estetik hizmet sunmasını sağlayan farklı estetik müdahaleler gerçekleştirmektedir.

Hizmetler

Yüz ve boyun estetiği

Yüz ve boyun bölgesinde gerekli olan estetik cerrahi operasyonları içerir. Yüz germe, boyun germe, kaş germe, göz kapağı estetiği, Orta yüz germe, şakak germe, dudak askı, gıdı estetiği, yanak inceltme, kepçe kulak estetiği, saç ekimi gibi cerrahi müdahaleler yapılmaktadır. Doğuştan veya yaralanmalardan kaynaklanan estetik kayıpların giderilmesine yönelik modern tıbbi cihaz ve malzemeleri ve doğru sonuçların alınmasına yönelik tedavi yöntemlerini kapsar.

Göğüs Estetiği

Estetik bir bakış açısıyla göğüslere yönelik yapılan müdahaleleri içerir. Meme büyütme, meme protezi revizyonu, meme küçültme, meme düzenleme, meme asma operasyonları gibi tedavi yöntemlerini kapsayan hastanın isteklerine ve sağlığına en uygun şekilde gerçekleştirilir. Meme kanseri olan kadınlara meme sağlığını geri kazandırmak için estetik operasyonlar da sunulmaktadır.

Vücut Estetiği

Daha iyi bir vücut görünümüne ve yapısına sahip olmak için sunulan estetik müdahaleleri içerir. Karın germe, vücut şekillendirme, doğum sonrası kırışıklık ve çatlakların giderilmesi, pantolon pansuman, genital bölge estetiği ve jinekomasti gibi müdahale yöntemlerini içerir. Hastaların istediği estetik görünüme kavuşması amaçlanır. Müdahaleler, uzman bir ekip tarafından hastaların sağlığına zarar vermeyecek şekilde gerçekleştirilir.

Dolgu Uygulamaları

Dolgu operasyonları dudak, yanak, şakak, burun ve çene hattına daha estetik bir görünüm sunabilmek için yapılır. Hastalara zarar vermeyecek şekilde yapılan uygulamaların doldurulması ve takibine uygun tıbbi malzemeler de ilgili birim tarafından sağlanmaktadır.

Lazer Yüz Yenileme

Yüzde çeşitli nedenlerle oluşan lekelenme, çatlak, kırışıklık gibi rahatsız edici durumların lazer cihazları ile giderilmesi ve daha estetik bir görünüm elde edilmesi esasına dayanır. Ayakta tedavi şeklinde yapılan lazer yöntemi ile hastalar daha güzel bir yüz görünümüne sahip olurlar. Herhangi bir zarar vermeyen bir lazer yöntemi ile yüz lekelerinden pratik bir şekilde kurtulmak mümkündür.

Jalupro Gençlik Serumu Uygulaması

Yüze uygulanan özel serum karışımı kırışıklık gibi sorunların giderilmesini ve oluşumunun engellenmesini sağlar. Serum öncesi hastanın yapılarının uygunluğu için gerekli klinik testler yapılır.

Fransız askı ipi uygulaması ile Yüz ve Orta Yüz Germe

Özel bir Fransız asma ipi yöntemi kullanılarak belirli seanslarla yüz germe yapılması esasına dayanır. Hastaların yüzlerindeki sarkma gibi durumların tedavisi yüz tipine uygun olarak hazırlanan yöntemlerle sağlanmaktadır.

Kybella ile Gıdıklama Estetiği

Özel bir tıbbi karışım ile gıdaların sarkması engellenir. Hastalara özel hazırlanan serum sayesinde gıdı sarkmasını önleyerek daha estetik bir görünüm elde etmek mümkündür.

Tagged , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir