Estetik Merkezleri

Doç. Dr. Gürkan Kayabaş oğlu Kliniği

Özel Doç. Dr. Gürkan Kayabaş oğlu Kliniği

Özel Doç. Dr. Gürkan Kayabaş oğlu Kliniği

Uluslararası başarılara sahip bir estetik doktoru

Dr. Gürkan Kayabaş oğlu, cerrahi eğitimini dünyanın önde gelen kliniklerinde çalışan öğretmenlerden aldı. Avrupa Yüz Plastik Cerrahi Derneği tarafından seçilmiş ve kabul edilmiş resmi Türkiye Fellow’udur. Düzinelerce yabancı bilimsel makalesi ve ulusal bilimsel makalesi bulunmaktadır.

Hizmetler

Burun ameliyatı

Burun ameliyatı öncesi burun tipi belirlenir ve buna göre tedavi hazırlanır. Burundan önce verilecek şekil, çeşitli 3 boyutlu programlar veya rinoplasti operasyonları öncesi çekilen yan profil fotoğraf çekimleri ile hazırlanan photoshop ile hazırlanıp hastaya gösterilebilir.

revizyon burun ameliyatı

İlk burun ameliyatının iyileşme süreci tamamlanmış olmasına rağmen sonuçtan fonksiyonel veya fiziksel olarak memnun değilseniz revizyon burun ameliyatı yapılabilir.

Piezo rinoplasti

Piezo, burun ameliyatları sırasında burun kemiklerini şekillendirmek için kullanılan bir cihazın adıdır. Piezo ameliyatı sırasında ultrasonik ses dalgaları kullanılarak kemikler şekillendirilir.

Yüz germe

Gevşetilen yüz ve boyun derisinin, kulağın ön kısmından ve saçın başlangıç ​​çizgisinden yapılan kesiler ile gerdirilerek yüze daha genç bir görünüm kazandırılması işlemidir.

Göz kapağı estetiği

Alt ve üst göz kapaklarındaki fazla kas ve deri dokusunu uzaklaştırarak dokuları destekleyen göz bölgesinin süzülme işlemidir.

Sinüzit ameliyatı

Sinüzit ameliyatı çok hassas bir ameliyattır. Sinüzit belirtisi bazen sadece burun akıntısı olarak ortaya çıkabilir. Sinüzite yol açan burun içi nedenler endoskopik inceleme ile teşhis edilebilir.

Kaş Kaldırma

Kaş kaldırma ameliyatı tek başına planlanabileceği gibi göz kapağı estetiği ile birlikte de yapılabilir.

Dudak estetiği

Yaş ilerlemesi sonucu dudakları ince ve ince olan ve bu incelikten memnun olmayan kişilere dudaklarını dolgunlaştırmak, kalınlaştırmak için uygulanan bir yöntemdir.

Dudak kaldırma

Dudaklarının daha belirgin olmasını isteyen herkes dudak kaldırma ameliyatı olabilir. Oldukça kolay ve pratiktir.

Kulak estetiği

Kulak kıvrımının yetersiz olduğu durumlarda yapılan bir operasyondur.

Çene estetiği ameliyatı

Daha genç bir görünüm sağlamak, yüzde orantılı bir görünüm sağlamak ve çene yapısındaki doğuştan gelen sorunların düzeltilmesi için uygulanır.

Migren tedavisi

Alternatif tedavi yöntemi olarak Botox migren tedavisi ve kalıcı migren cerrahisi uygulanmaktadır.

Tagged ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir