Estetik Merkezleri

Doç. Hakan Şirinoğlu Kliniği

Doç. Hakan Şirinoğlu Kliniği

Özel Doç. Hakan Şirinoğlu Kliniği

Genç ve deneyimli estetik doktoru

Hakan Şirinoğlu Kliniği, tıp fakültesini bitirdikten sonra Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi aldı. Uluslararası ve ulusal hakemli dergilerde yayınlanmış onlarca makalesi bulunmaktadır. 2018 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlık alanında doçent unvanını aldı. Birkaç yıldır kendi özel kliniğinde hastalara hizmet vermektedir.

Hizmetler

Yüz Cerrahisi

Yüz cerrahisi, özellikle belirli bir yaştan sonra, dış etkenlere bağlı olarak yüzde görülen deformasyonları tersine çevirmek veya yapısal olarak bozulan yüz bölgelerini değiştirmek için kişilerin isteklerine bağlı olarak yapılan cerrahi veya ameliyatsız uygulamaları içerir. Görünüşe göre.

Meme ameliyatı

Memenin şekli ve oranı standart bir ölçü olmasa da her vücudun kendi meme tipine sahip olması tercih edilir. Meme küçültme, meme rekonstrüksiyonu, meme dikleştirme ve meme büyütme ameliyatları günümüzde en çok tercih edilen cerrahi müdahaleler arasında yer almaktadır.

Vücut Cerrahisi

Vücudun tüm bölgelerini kapsayan estetik operasyonların genel adıdır. Bacak, mide, kol, bacak gibi organlara yapılan estetik ameliyatlardır.

Skar Revizyonu

Yara izinin büyüklüğüne ve yerleşimine bağlı olarak genel veya lokal anestezi altında yapılabilir ve bu faktörlere bağlı olarak işlemin süresi de değişebilir. Skar revizyonu için kullanılan tekniklerin başında yara izinin cerrahi olarak çıkarılması ve daha düzgün ve incelikli yeniden dikişler oluşur.

Nevüs Operasyonu

Tıbbi olarak alınması gereken benlerin yanı sıra estetik açıdan rahatsız edici olan benler de alınabilir. Benlerin yeri ve büyüklüğüne göre karar vermekle birlikte birçok ben ofis koşullarında lokal anestezi altında alınabilir. Ancak yerleşim yeri açısından sorun yaratan büyük benler için ameliyathane koşulları ve hatta genel anestezi gerekebilir.

Botulinum Toksini

Toksin uygulamalarında en çok odaklanılan nokta alındaki yatay kırışıklıklar, göz kenarlarındaki kaz ayakları ve kaş aralarındaki dikey kırışıklıklardır.

Dolgu Uygulamaları

Herkesin ihtiyacına ve uygulanacak bölgeye göre çok çeşitli dolgu maddeleri bulunmaktadır. Bu dolgu maddeleri enjekte edildikleri bölgeye hacim vererek etki gösterirler. Mevcut asimetrilerin düzeltilmesinde de kullanılır. İstenilen etki dolgu ile orantılı olarak arttırılabilir.

Tagged ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir