Diş Hastaneleri

Özel Ataşehir Dentgroup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Ataşehir Dentgroup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Ataşehir Dentgroup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dentgroup’a ait bir diş kliniği

Özel Ataşehir Dentgroup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2013 yılında kurulmuştur. Çene Protez Uzmanı Dr. Tuğrul Saygı ve Dt.’nin katkılarıyla kurulan klinikte tüm diş tedavileri yapılabilmektedir. Kerem Adalet. Dentgroup, 2006 yılından bu yana Türkiye’nin her yerinde diş klinikleri ile hizmet veren bir sağlık grubudur.

Hizmetler

Diş beyazlatma

Diş beyazlatma yöntemi ile elde edilen güzel ve estetik bir gülüş, beyaz ve parlak dişlerle özdeşleştirilir. Kahkaha estetiğini belirleyen dişler ve ağız, yüz ifadesini ve yüz hatlarını daha uyumlu hale getirir.

Estetik Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliğinde koruyucu ve tedavi edici tedaviler estetik gereksinimler göz önünde bulundurularak planlanırken, geleneksel diş hekimliğinin odak noktası ağız ve diş sağlığının korunması ve oluşan hastalıkların teşhis ve tedavisidir.

Ortodonti

Ortodonti, tedavi, alt-üst çeneler ve diş çapraşıklıklarının düzeltilmesi ile ilgilenen bir diş hekimliği dalıdır, ortodonti çene veya dişlerin yapısına erken aşamada müdahale ederek ileride oluşabilecek bir anomaliyi önlemeyi amaçlar.

Çocuk Diş Hekimliği

Çocuklarda diş tedavileri ve koruyucu tedaviler uygulanmaktadır.

Diş implantı

Diş implantları, ağızda eksik dişlerin olduğu bölgeye çene kemiğine yerleştirilen ve bu dişlerin fonksiyon ve estetiğini sağlayan, biyouyumluluğu yüksek titanyum malzemeden üretilen yapay diş kökleridir.

Çene ve Diş Cerrahisi

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, her yaş aralığındaki bireyin ağız, diş ve çene bölgesindeki sert ve yumuşak dokuların hastalık, yaralanma ve bozukluklarının düzeltilmesi için gerekli tanı ve tedavi yöntemlerini uygulayan bir branştır.

Diş Protezleri

Dişlerin çekilmesiyle oluşan kaviteler hastaya özel yapılmış, hastayı yeme-içme, konuşma, estetik gibi yönlerden taklit eden parçalarla rehabilite eden parçalardır.

Tagged ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir