Estetik Merkezleri

Dr. Oğuz Kayıran

Doç. Dr. Oğuz Kayıran

Dr. Oğuz Kayıran

Güvenli ve güvenilir plastik cerrah

Dr. Oğuz Kayıran , 2001 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Dr. Oğuz Kayıran 2000 yılında Sheffield Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniğinde ve Pittsburgh Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ve Genel Cerrahi Kliniklerinde özel eğitim aldı. 2008 yılında okul. 2013 yılında Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi dalında ikinci ana dalını, 2017 yılında ise doçent unvanını aldı.

Hizmetler

Burun estetiği

Bu ameliyat plastik cerrahi ameliyatları arasında en sık yapılanıdır. Estetik burun ameliyatı burnunuzu küçültebilir veya büyütebilir, burun ucunun veya kemerinin şeklini değiştirebilir, burun deliklerinizin genişliğini daraltabilir veya burnunuz ile üst dudağınız arasındaki açıyı değiştirebilir. Ayrıca doğuştan gelen veya yaralanmayla ilgili bir şekil bozukluğunu düzeltebilir veya nefes alıp vermenizle ilgili bazı sorunları düzeltebilir.

Meme Estetiği

Göğüs estetiği, göğüsleri istediği ölçü ve şekilde olmayan kadınların estetik uygulamalarının genel adıdır. Meme estetiği üç amaç için uygulanabilir: meme büyütme, meme küçültme ve meme dikleştirme.

Kulak Estetiği

Otoplasti aslında kelime anlamıyla kulak estetiği demektir. Kulak kepçesi yani kulak kepçesinin yeniden şekillendirilerek daha doğal ve estetik hale getirilmesi işlemidir. Birçok cerrahi teknik ve yöntem mevcuttur.

Yüz Estetiği

Yüz estetiği klinikte ve genel anestezi altında yapılır. Bu operasyonlarda yüzün destek dokusu güçlendirilir ve fazla deri çıkarılır. Yüz estetiği uygulamalarının detayları çoktur. Yanaklar, göz çevresi, kaşlar, burun, alın, boyun ve çene bir bütün olarak değerlendirilir.

Vücut Şekillendirme

Vücut şekillendirme operasyonları, vücudu yeniden şekillendirmek için kombine operasyonlar sağlar. Vücudu şekillendirme girişimleri, doğuştan veya sonradan oluşan deformasyonları düzeltmek için yapılan bir dizi işlemdir.

Ameliyatsız Estetik

Tıbbi bir tanım olsa da cildi, vücudu ve yüzü en estetik görünüme kavuşturmak adına yapılan sanatsal dokunuşlardır. Farklı teknik ve prosedürlerin uygulanmasıyla yapılan medikal estetik uygulamaları, kişinin estetik kaygılarını giderdiği gibi onarıcı ve tedavi edici özelliklere de sahiptir. Daha sağlıklı ve daha doğal bir görünüm elde etmek için uygulanan medikal estetik yöntemler, herhangi bir cerrahi müdahale veya genel anestezi gerektirmeden uygulanabilmeleri nedeniyle hasta konforu açısından fark yaratmaktadır.

Onarım Cerrahisi

Rekonstrüktif cerrahi onarım cerrahisidir. Doğuştan eksik veya kusurlu olan veya kaza, yanık ve tümör cerrahisi sonucu tahrip olmuş veya şekli bozulmuş organların yeniden yapılandırılmasıdır.

Tagged ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir