Estetik Merkezleri

Dr. Aslı Berker Özel Kliniği

Dr. Aslı Berker Özel Kliniği

Dr Aslı Berker Özel Kliniği

Deneyimli ve popüler estetik doktoru

Dr. Aslı Berker Özel Kliniği Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Uzun yıllardır Estetik Cerrahi, Medikal Estetik ve saç ekimi tedavilerini kendi özel kliniğinde yapmaktadır. Son dönemlerin en popüler uygulamalarından biri olan vitamin tedavilerini de uygular. Birçok uluslararası başarı sertifikasına sahip bir doktordur. Yurtdışından gelen çoğu hastanın ilk tercih ettiği Kliniklerden biridir.

Hizmetler

Estetik Cerrahi

Meme büyütme, meme küçültme, meme dikleştirme, jinekomasti, burun estetiği, göz kapağı estetiği ile liposuction ve yüz germe operasyonlarını içerir. Klinikte cerrahi operasyonlar yapılmaktadır. Operasyon sonrası bakım ve kontrol süreci yakından izlenir. Estetik Cerrahi, hasar görmüş, yaralanmış veya bütünlüğünü kaybetmiş bir vücut uzvunu veya vücut bütünlüğünü değiştiren ve tedavi eden operasyonları kapsar.

Medikal Estetik

Ameliyat gerektirmeyen estetik uygulamalardır; Botulinum toksini, burun dolgusu, dudak dolgusu, gençlik aşısı ve kök hücre tedavisi. Medikal estetik, non-invaziv veya minimal invaziv teknoloji ve teknikleri içeren yöntemlerdir. Genel anestezi olmadan ve doku kesilmeden yapılır. Medikal estetikte invaziv işlemler genellikle deriye veya deri altına yapılan enjeksiyonları gerektirir.

Saç Ekimi

Saç ekimi işlemlerinde Fue tekniği, Safir tekniği ve DHI teknikleri kullanılmaktadır. Ayrıca sakal, bıyık ve kaşlar için de tedaviler uygulanmaktadır. Saç ekimi, iki kulak arasındaki bölgedeki kalıcı saçların, yoğun oldukları alandan seyrek saçlı olan ön bölgeye nakledilmesidir. Saç ekiminden sonra önce saçlar dökülür ve tekrar çıktığında hasta artık dökülmeyen ve düzenli olarak uzayan doğal saçlara sahip olur.

IV Vitamin tedavileri

Bu yöntem, besinleri doğrudan kan dolaşımına infüzyon yoluyla vücut dokularına ve hücrelerine iletmenin güvenli ve etkili bir yoludur. IV tedavisi, ağızdan sağlanamayan kan konsantrasyonlarını alarak düşük besin düzeylerini düzeltmeye yardımcı olur.

Tagged , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir