Estetik Merkezleri

Dr. Ali Uçkan Kliniği

Dr. Ali Uçkan Kliniği

Dr. Ali Uçkan Kliniği

Deneyimli estetik uzmanı

Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında hizmet veren bir doktor olan Ali Uçkan Kliniği İzmir’in Bayraklı ilçesinde faaliyet göstermektedir. 1979 doğumlu olan Dr. Ali Uçkan, 2003 yılında Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Plastik cerrahi eğitimini Ege Üniversitesi’nde almış ve 2016 yılında kendi özel kliniğinde hizmet vermeye başlamıştır. estetik sorunlarına çözüm bulmak için başvurdukları cerrahi ve ameliyatsız estetik tedavilerde başarı sağlayan bir tıp kurumudur.

Hizmetler

Rinoplasti

Burnun fonksiyonlarını ve şeklini düzeltmek için yapılan operasyonları kapsar. Rinoplasti olarak da bilinir. Doğuştan veya travmadan kaynaklanan burun hasarlarının düzeltilmesi, burun eğriliğinin tedavisi, buruna bağlı solunum problemlerinin giderilmesi, estetik kaygılardan dolayı burnun görünümünün değiştirilmesi bu alanda yapılan operasyonlarla mümkündür.

Vücut Şekillendirme

Vücuttaki fazla yağları gidermek, vücut hatlarını düzeltmek ve daha şekilli bir görünüm elde etmek için yapılan operasyonları ifade eder. Buna kol germe, yüz germe, boyun estetiği, meme dikleştirme, meme büyütme, meme küçültme, karın germe, bacak ve popo estetiği dahildir. Bölgesel zayıflama, lazerle yüz germe, Botox enjeksiyonu, dolgu tedavileri de verilmektedir.

Liposculpturing

Vücut ölçüsünü istenilen şekle getirmek için uygulanan tedavilerden biri olan liposculpturing ameliyatı, liposuction operasyonu ile birlikte uygulanmaktadır. Sıkılaşmayı sağlarken ciltte iz oluşturmayan bu operasyon genel anestezi altında yapılır. Önce bölgedeki fazla yağlar alınır; liposuction sonrası özel aletler kullanılarak cilt sıkılaştırılır. Bu sırada lipomatik adı verilen bir cihaz kullanılmaktadır. Lazer lipoliz ve lazer Liposuction operasyonları da başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Brezilya Popo Estetiği

Popoların estetik, dolgun ve dik görünmesi için uygulanan tedavidir. Popoya yağ enjekte edilerek yapılan bu operasyon kaybettiği hacmi geri kazandırır. İşlem sırasında cerrahi bir kesi yapılmadığı için izsiz popo estetiği olarak da bilinir. Ancak kalça aşırı sarkıksa bu operasyonla birlikte popo estetiği de gerekebilir. Pratik ve rahat bir işlemdir ve hiçbir riski yoktur.

Tagged , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir