Diş Hastaneleri

Bayrampaşa Diş 212 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Bayrampaşa Diş 212 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Bayrampaşa Diş 212 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Yenilikçi, Modern ve Donanımlı Diş Kliniği

Bayrampaşa Dental 212 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2011 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Klinikte, hastanın ihtiyaç ve taleplerini optimum düzeyde ve zamanda gerçekleştirerek ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm şikayet ve hastalıklara pratik tedaviler uygulanmaktadır. Profesyonel ve deneyimli ekibi ile tüm Diş tedavi ve hizmet branşlarını başarı ile sunmaktadır.

Hizmetler

İmplant uygulamaları

Klinikte deneyimli implant uzmanları ile tüm implant vakaları için profesyonel çözümler ve kişiye özel tedaviler uygulanmaktadır.

Invisalign

Invisalign tedavisi ortodontik bir tedavidir. Hasta ve doktor tedavi sonunda dişlerin nasıl olacağını üç boyutlu modellerde görerek üretim onayı verir. Böylece kişiye özel Gülüş Tasarımı yapılır.

Ağız, diş ve çene cerrahisi

Bu cerrahi yöntem, protez yapımına yardımcı olmak için kistik yapıların, yumuşak doku ve dişlerle ilişkili tümörlerin ve ağzın sert ve yumuşak dokularında yapılan düzeltmelerin cerrahi olarak çıkarılmasını içerir.

Ortodonti

Hastanın diş ve yüz bozuklukları teşhis ve tedavi edilir. Ortodontik tedavide braket gibi düzeltici aletler sıklıkla kullanılmaktadır.

Hızlı ve sabit

Bu yenilikçi yöntem, dişsiz çenede implantların hemen yerleştirilmesine dayanan kapsamlı bir sistemdir. Diş implantları 1 günde yapılabilir.

Estetik diş hekimliği

Hasta ile yapılan görüşme sonrası tüm veriler elde edildikten sonra hastanın tedavisi sonrası diş ve diş etlerinin nasıl değiştirileceğini bilmesi açısından dijital olarak fotoğraflanır. Bu işlem sonrasında yapılacak estetik uygulama sonucunda hasta işlemlere başlamadan önce nasıl bir görünüme kavuşacağını öğrenir.

Gizli ortodonti diş telleri

Ağız içine yerleştirilen ve dişlere uyum sağlayan tellerdir. Dışarıdan bakıldığında görünmez, dişlerinize tam oturur ve kullanımı rahattır. Tüm dünyada hastalar geleneksel diş tellerine alternatif olarak bu braketleri tercih etmektedir.

Lamine yaprak porselen

Bu kaplama yöntemi, dişlerin tam olarak kaplanmasını gerektirmeyen, sadece yaprak şeklindeki diş porselenlerinin dişlerin ön yüzlerine yapıştırılmasıyla gerçekleştirilen estetik restorasyonlardır.

Periodontoloji

Dişleri çevreleyen dokular, iltihaplı hastalıklar ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır.

Zirkonyum diş porselenleri

Dişlerinin görünümünden ve gülüşünden memnun olmayanlar, CAD-CAM sistemleri ile yapılan zirkonyum diş porselenleri ile doğal dişlere ve istedikleri gülüşe sahip olabilirler.

Diş radyolojisi

Diş radyografileri başta dişler ve çene kemiği olmak üzere sert doku ile ilgili olanların teşhisinde en büyük yardımcıdır.

Diş beyazlatma

Diş beyazlatma, dişlerin yapısında oluşan renklenmelerin giderilmesi işlemidir. Her iki yöntem de klinikte rahatlıkla uygulanmaktadır.

Hepsi dörtte

Aşırı kemik kaybı nedeniyle protez kullanamayan hastalarda uygulanan bir tekniktir ve hasta bir gün içerisinde geçici protez yaptırıp kullanabilir.

Çocuk Diş Hekimliği

Bu özel diş ünitesi, çocuklarda süt ve genç kalıcı dişlerin hastalıkları ve tedavisi ile ilgilenen bilim dalıdır.

Tagged ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir