Labaratuvar ve Tıp Merkezleri

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi

Tüp bebek tedavisi için kesin çözüm

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi 7 farklı ülkede 13 merkez ile hizmet vermektedir. Prof. Dr. Mustafa Bahçeci tarafından kurulan merkez, Türkiye’nin en iyi Tüp Bebek Merkezidir. Oxford ve Paris Üniversitesi ile ortak çalışmasıyla kadınlarda kısırlık ve üreme sorunlarını tedavi ediyor. Klinikte doktorlar, embriyologlar, genetikçiler, psikologlar ve hemşirelerden oluşan deneyimli bir sağlık ekibi tarafından teşhis ve tedavi protokollerini çiftlerin özel durum ve gereksinimleri çerçevesinde değerlendirerek kişiye özel tedaviler sunulmaktadır.

Hizmetler

Kısırlık

Çocuk sahibi olmak isteyen ancak korunmasız cinsel ilişkiye rağmen çocuk sahibi olamayan birçok çift için bireysel tedaviler uygulanmaktadır. Kısırlık tedavisi birçok aşamadan oluşan kapsamlı bir tedavidir.

Tüp bebek

Tüp bebek tedavisi, erkek ve kadınların korunmasız cinsel ilişkiye girdiği ancak bebek sahibi olamadıkları durumlarda uygulanan bir tedavi yöntemidir. İnfertiliteli çiftler kapsamında değerlendirilmek üzere; 1 yıl süreyle 35 yaş altı annelerde 35 yaş üstü annelerde, gebelikte 6 ay korunmasız düzenli cinsel ilişkiden kaçınılmalıdır.

Jinekoloji

Bu birimde kadın hastalıklarının teşhis ve tedavisi modern tıbbın desteğiyle yürütülmektedir. Her yaştan kadın hastanın rutin kontrolleri ve koruyucu hekimlik uygulamaları yapılmakta ve tedavileri planlanmaktadır.

Gebelik Takibi ve Doğum

Hamilelikten doğuma kadar geçen süreçte anne adayı düzenli olarak kontrol edilir. Riskli gebelikler için önlem alınır ve uygun tedaviler planlanır. Her hamilelik farklı olabilir. Kişiye özel tedaviler uygulanmaktadır.

Embriyoloji Laboratuvarı

Onlarca embriyolog ve laboratuvar teknisyeninin hizmet verdiği bu birimde üreme sorunlarını tespit eden analizler yapılmaktadır.

Endoskopik Cerrahi

Bu yöntem karın içi organların veya rahim içi organların herhangi bir kesi açılmadan veya vücutta küçük kesiler açılmadan değerlendirilmesidir. Endoskopik cerrahinin açık cerrahiye göre bir takım farklılıkları vardır. Herhangi bir doku yaralanması ve dikiş olmadığı için hasta operasyondan sonra çok daha hızlı iyileşebilir.

Genetik

Tüp bebek tedavisi ve kısırlık tedavisinde en önemli detay çiftlerin genetik bulgularıdır. Klinikte genetik analiz yapılmaktadır.

Tagged , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir