Labaratuvar ve Tıp Merkezleri

Özel Amerikan Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Amerikan Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Amerikan Cerrahi Tıp Merkezi

Uluslararası Estetik Merkezi

Özel Amerikan Cerrahi Tıp Merkezi Plastik Cerrahi, Medikal Estetik ve saç ekimi gibi alanlarda hizmet vermektedir. Merkezin New York’ta da bir şubesi var. Hasta haklarını gözeterek bireylerin tüm ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan; güvenilir, erişilebilir, kesintisiz, seviyeli ve kaliteli hizmet. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen sağlık turizmi sertifikasına sahip bir kliniktir. Sağlık ve estetik hizmetlerinde toplam kalite ilkelerine uygun, uluslararası standartlarda süreklilik, güvenilirlik ve itibar sağlayan yenilikçi ürün ve hizmetleri ile öne çıkmaktadır.

Hizmetler

Estetik cerrahi

Plastik cerrahi operasyonları vücudun herhangi bir bölgesi veya organı ile sınırlı olmayıp, saçlı deriden ayak tırnağına kadar vücudun her bölgesine uygulanabilmektedir. Her yaş grubundan hastaya hitap etmektedir. Dudak damak yarığı olan çocuklarda kulak, kemik, şekil bozukluğu, doğum lekesi, parmak, yapışıklık, parmak gibi daha çok doğumsal şekil bozuklukları, genç; memenin yokluğunda, meme şekil bozuklukları, çene şekil bozuklukları, burun şekil bozuklukları gibi gelişimsel bozukluklar; Orta Çağ’da genel ve ileri yaşlanmanın etkileriyle ortaya çıkan sorunları ele alır.

Saç Ekimi

Saç ekimi, seyrelmiş veya dökülen saçları eski haline getirmek için yapılan ve risklerini en aza indirmek için hastane ortamında yapılması gereken ciddi bir cerrahi uygulamadır. Klinikte ayrıca Saç Tedavisi, Saç ve bıyık ekimi gibi işlemler de bulunmaktadır.

Medikal Estetik

Bir kişinin görünümünü daha estetik hale getirmek için yapılan uygulamalar genellikle cilt altına enjeksiyonları içerir. İlerleyen yaşın etkisini iyice gösteren, kırışık önleyici dolgu maddeleri ile uygulanan bir cilt soyma kimyasal peeling ile uygulanan kırışıklık tedavisi, üzerine giyilen filmlerin dökülmesi işleminde; selülit, saç dökülmesi için mezoterapi, zayıflama ve uygulamaları, İstenmeyen Tüyleri azaltma veya hafifletme, Lazer Epilasyon ve vücut hatlarına karşı uygulanan cilt operasyonlarından bazıları tercih edilmektedir.

Tagged , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir