Estetik Merkezleri

Op. Ufuk Askeroğlu Kliniği

Op. Ufuk Askeroğlu Kliniği

Op. Ufuk Askeroğlu Kliniği

Deneyimli ve başarılı bir estetik uzmanı

Op. Ufuk Askeroğlu, Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nden mezun oldu. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniğinde uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli uluslararası kongrelerde seminerler verdi. Bir süre Bilecik Devlet Hastanesi’nde çalıştıktan sonra kendi özel Ufuk Askeroğlu Kliniği kurdu. Ayrıca birçok güzellik merkezinde botoks ve dolgu uygulamaları başta olmak üzere uzman doktorlar tarafından yapılması gereken ancak doktor olmayan kişiler tarafından da uygulanan ameliyatsız estetik uygulamaları konusunda da çeşitli farkındalık çalışmaları yürütmektedir.

Hizmetler

Hollywood yanağı

Hollywood Yanağı, yüz konturunun köşeli olduğu ve yanaktaki yağ yastıklarının fazla olduğu yüzlere yapılan nirengi işlemidir. Yanak estetiği günümüzde birçok ünlünün yaptığı operasyonlardan biridir ve yüzün Altın Oran almasına olanak sağlar. Kısacası yüzü U şeklinden V şekline çevirme işlemi de diyebiliriz.

Bella gözleri

Ünlü yıldız Bella Hadid’den ilham alan bu tedavi, mükemmel gözlere sahip olmanızı sağlar. Yaklaşık 1 saat süren bu operasyonun en avantajlı yanı yüzün görünen bölgesinde herhangi bir kesi olmamasıdır. Özellikle geleneksel yöntemlerde sadece Badem Göze yönelik tekniklerde gözün dışından bir kesi yapılırdı.

Estetik Cerrahi

Burun estetiği, yüz estetiği, vücut estetiği, cilt estetiği ve dolgu uygulamalarını içeren bir branştır. Bu estetik ameliyatların tamamı klinikte yapılabilmektedir. Geleneksel yöntemlere ek olarak yenilikçi yöntemler kullanılmaktadır.

Migren Cerrahisi

Migren ameliyatı anestezi altında yapılan cerrahi bir operasyondur ve çoğu durumda hasta aynı gün veya bir gün sonra taburcu edilir ve uygulanacak bölge ve yöntem migrenin tipine göre değişiklik gösterir.

Cihazlarla Uygulamalar

Özellikle lazer destekli uygulamaları içerir. Fiziksel veya doğuştan gelen birçok kusur bu cihazlarla tedavi edilir.

Tagged , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir