Genel Hastaneler

Özel İbni Sina Hastanesi

Özel İbni Sina Hastanesi

Özel İbni Sina Hastanesi

Dünya standartlarında profesyonel bir hastane

Özel İbn-i Sina Hastanesi 2006 yılında kurulmuştur. Hasta memnuniyeti odaklı deneyimli ekibi, Tıbbın tüm hizmetlerinde kusursuz hizmet anlayışı ile dünya standartlarında modern sağlık hizmetleri sunmaktadır. Modern tıbbi cihazlarla donatılmış hastane, uzman kadrosu, poliklinikleri, doğumhaneleri, radyoloji merkezi, yoğun bakım ünitesi, kadın doğum kliniği, ameliyathaneleri ve ambulansı ile 7×24 hizmet vermektedir.

Hizmetler

Ağız ve Diş Sağlığı – Diş Hekimliği

Bölüm estetik diş hekimleri, çene cerrahları, implant uzmanları, periodontistler, çocuk diş hekimleri, ortodontistler, endodontistler, sertifikalı diş teknisyenleri ve diş hemşirelerinden oluşmaktadır.

Anestezi ve re animasyon

Bu ünitede hastanın ameliyat sırasında ağrı yaşamaması, ameliyat sonrası ameliyatı hatırlamaması ve kendini rahat hissetmesi için uygulamalar yapılmaktadır.

Beslenme ve Diyetetik

Hastalara sağlıklı beslenme alışkanlıkları, yatarak ve polikliniklerde hastalığa özel beslenme tedavisi programları sunar ve hastanın iyileşme sürecinde ihtiyaç duyduğu beslenme tedavisini organize eder.

Beyin ve Nöroşirürji

Periferik ve merkezi sinir sistemi hastalıklarını tedavi etmek ve önlemek için cerrahi yöntemleri kullanan bir tıp dalıdır.

Biyokimya

Sağlık ve Hastalıkta Biyokimyasal Mekanizmalar, Hastalık Önleme, Teşhis, Karşılaştırmalı Teşhis, Test Sonuçlarının Üretiminde Tahmin ve Tedavi İzleme, Tıbbi Muayene, Laboratuvar Teşhisi ve Danışmanlık, hem doktorları hem de hastaları içeren tıbbi uzmanlıklardır.

Çocuk Sağlığı ve hastalıkları

Diş çıkarma sorunlarının deneyimli sağlık personeli ile ele alınmasının yanı sıra, iyi çocuk takibi de yapılmaktadır.

Dâhiliye

Tüm iç hastalıklarının teşhis ve tedavisinin başarıyla gerçekleştirildiği birimdir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Fiziksel tıp ve rehabilitasyon alanındaki tedavinin bir parçası olarak, spor yaralanmalarının değerlendirilmesi ve tedavisi, Biodex izokinetik sistemi, kas-iskelet ve nörolojik hastalıkların rehabilitasyonu konularında da hizmet vermektedir.

Gastroenteroloji

Bu koğuşta, hasta konforunu ön planda tutan endoskopik muayene ve işlemler için ideal koşullarda kurulmuş, doktor ve sağlık personelinin rahatça çalışabileceği bir endoskop servisi bulunmaktadır.

Genel Cerrahi

24 saat hizmet, son teknoloji yenilikleri ve yetkin ve deneyimli çalışanları içeren uygulamaları içermektedir.

Pulmonoloji

Tüm solunum yolu hastalıkları uzmanlar tarafından tedavi edilir.

Göz hastalıkları

Tüm göz hastalıkları en modern medikal ürünlerle tedavi edilmektedir.

Doğum ve Jinekoloji

Bu cihazlar modern teknolojik ekipmanlarla kadın ve yeni doğan bebeklere hizmet vermektedir.

Kardiyoloji

Bu hizmetler, kalp sağlığını koruma ve kalp hastalıklarının dünya standartlarına göre teşhis ve tedavi edilmesini sağlayan bir anlayış sağlar.

Kulak burun boğaz

Bu bölüm kulak, burun, boğaz ve buna bağlı baş ve boyun hastalıklarını teşhis ve tedavi eder.

Nöroloji

Bu birimde beyin, beyin sapı, omurilik ve periferik sinir sistemi kas hastalıklarını inceler ve cerrahinin yanı sıra tanı ve tedavi uygulamalarını gerçekleştirir.

Neonatoloji

Yeni doğan yoğun bakım ünitesi, yoğun bakıma ihtiyacı olan bebeklerin bakımını yapmaktadır.

Ortopedi ve Travmatoloji

Kas-iskelet sisteminde gelişen hastalıkların tanı ve tedavisi.

Psikoloji

Klinik psikolog ve psikiyatristlerden oluşan bir ekip, hastanemizde tıbbi tedavi gören hastalar, ruh sağlığı sorunları olanlar ve toplum için psikolojik araştırmalar yapmakta ve psikoterapi uygulamaktadır.

Radyoloji

Bu bölümde deneyimli bir doktor gözetiminde direkt röntgen, mamografi ve ultrason işlemleri yapılmaktadır. Hastalarını günün her saatinde tedavi eden radyoloji bölümünde raporların oluşturulması tanı ve tedavi sürecini hızlandırmaktadır.

Romatoloji

Romatoloji, dâhiliye bölümünün ana dalıdır ve romatizmal hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmaktadır.

Üroloji

Üroloji, idrar yollarını, erkek ve kadın organlarını ve ayrıca erkek üreme organlarını inceleyen ve bu sistemlerin hastalıklarıyla ilgilenen cerrahi tıp bilimidir.

Yoğun Bakım Üniteleri

Yoğun bakım ünitesi, hayati risk taşıyan hastaların bakıldığı bir koğuştur.

Tagged , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir