Genel Hastaneler

Özel Adatıp Kurtköy Hastanesi

Özel Adatıp Kurtköy Hastanesi

Özel Adatıp Kurtköy Hastanesi

Tüm sağlık hizmetleri verilmektedir.

Özel Adatıp Kurtköy Hastanesi 1995 yılından beri hizmet vermektedir. Güçlü bir marka olarak ihtiyaç duyulan her türlü sağlık hizmetini aynı kalite ve standartta, ulaşılabilir ve yaygın sağlık hizmetleri ile sunmaktadır. Uzman ve güçlü sağlık kadrosu ile çalışmaktadır. Hizmet mükemmelliği sağlayarak hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst seviyede tutar. Tüm hastalarını bir bütün olarak ele alan, ruh ve beden sağlığına özen gösteren, kişiselleştirilmiş, koruyucu, geleceği öngören ve tedavi edici yaklaşımlarla hastalarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Uzman kadrosu, medikal teknolojileri ve işbirlikleri ile hizmet kalitesini üst düzeyde tutan ve ona önce insan diyen Adatip Hastanesi, daha sağlıklı bir yaşam ve gelecek için önce aileye sonra da Topluma rehberlik ediyor.

Hizmetler

Tıbbi birimler

Hastane tüm tıbbi birimlerde hizmet vermektedir. Tüm güncel ve genel hastalıkların teşhis ve tedavisi uzmanlar tarafından yapılmaktadır.

Yoğun bakım üniteleri

Genel yoğun bakım ve Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitelerinde hizmet verilmektedir. Bu tam donanımlı üniteler, yaşam mücadelesi veren hastalara yaşam desteği sağlıyor.

Üreme Tedavi Merkezi

Bu birim, kamu kurum ve kuruluşları, gerçek kişiler ve özel hukuk tüzel kişileri tarafından kendilerine ait genel ve özel hastaneler bünyesinde birim şeklinde veya sadece başvuru amacıyla ayrı olarak kurulur.

Obezite Akademisi

Obezite tedavisinin amacı, gerçekçi bir vücut ağırlığı kaybını hedefleyerek obeziteye bağlı morbidite ve mortalite risklerini azaltmak, bireye yeterli ve dengeli beslenme alışkanlığı kazandırmak ve yaşam kalitesini yükseltmektir. 6 aylık sürede vücut ağırlığında %10 azalma obezitenin neden olduğu sağlık sorunlarının önlenmesinde önemli fayda sağlar. Obezite tedavisinde kullanılan yöntemler hastaya göre değişiklik gösterebilir.

Ağız ve diş sağlığı merkezi

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinin yapıldığı ünitedir. Tüm diş tedavileri uzmanlar tarafından yapılmaktadır.

Tagged , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir