Estetik Merkezleri

Özel Estetik Uluslararası Tıp Merkezi

Özel Estetik Uluslararası Tıp Merkezi

Özel Estetik Uluslararası Tıp Merkezi

Uluslararası estetik ve güzellik merkezi

Özel estetik Uluslararası Tıp Merkezi, kadın ve erkekler için farklı estetik uygulamaları sunan bir merkezdir. Bursa ve İstanbul’da şubeleri bulunmaktadır. Uluslararası kalite standartlarına göre hizmet veren merkezde tüm güzellik ve estetik uygulamalar yapılmaktadır. Cerrahi operasyonlardan önce bilgisayar destekli analizler yapılır ve hastaya özel kişisel uygulamalar planlanır.

Hizmetler

Yüz Estetiği

Yüz estetiği yüz, boyun ve dekolte bölgesinde yapılan estetik operasyonlara verilen genel isimdir. Yüz estetiği, yüz germe, boyun germe, yüz germe, burun estetiği, dudak estetiği, kulak estetiği, göz çevresi estetiği, kaş kaldırma, çene estetiği gibi operasyonları içerir.

Göğüs Estetiği

Meme estetiği, meme yapısına müdahale ederek meme yapısını büyütmenize, meme yapısını kaldırmanıza veya normalden büyük olan meme yapısını küçültmenize olanak sağlayan ideal boyutta bir meme yapısına sahip olmak için kadınlar tarafından yapılan işlemlerdir.

Vücut Estetiği

Doğuştan ve çevresel faktörlerin neden olduğu deformasyonları, deri ve dokudaki sarkmaları, düzensiz ve aşırı yağ görüntü bozukluklarını gidermek için vücutta yapılan cerrahi işlemleri içerir.

Diş Tedavileri

Estetik ve tedavi amaçlı tüm diş tedavileri klinikte yapılmaktadır.

postbariyatik

Fazla kilolu kişilerde yapılan obezite cerrahisi sonrası vücuttaki sarkma, fazlalık ve deformasyonları düzeltmek için yapılan vücut şekillendirme operasyonlarıdır.

Kök hücre tedavisi

Kemik iliği veya yağ dokusundan alınan ve hazırlanan kök hücreler, dizdeki hasarlı ve hücrenin iyileşmesi beklenen bölgesine enjeksiyon yoluyla verilir. Diz kıkırdak hasarı durumunda kök hücreler diz içine yayılmadan sadece hasarlı bölgede etki ederek kolajen veya hyaluronik asit bazlı taşıyıcılar ile hedefe yönelik etki sağlar.

Ameliyatsız Estetik

Medikal estetik uygulamaları olarak bilinen bu işlemlerde cerrahi cerrahiye gerek kalmadan işlem yapılmakta ve oldukça etkili sonuçlar alınmaktadır.

Saç Ekimi

Saç ekimi kadın ve erkek için ileri tekniklerle yapılmaktadır. Ağrısız ve kısa süreli bu operasyonlar ile mükemmel saçlara kavuşacaksınız.

Genital Estetik

Erkeklere özel olan bu uygulamalar, erkeğin cinsel yaşamını düzenlemek için gerekli işlemlerdir.

Tagged , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir