Genel Hastaneler

İstanbul Okan Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi

İstanbul Okan Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi

İstanbul Okan Üniversitesi Sağlık Araştırma Merkezi

Popüler Bir Üniversite Hastanesi

İstanbul Okan Üniversitesi Sağlık Araştırma Merkezi, 2016 yılında Okan Üniversitesi tarafından kurulmuştur. Hastane kompleksinde 500 sağlık personeli çalışmaktadır. Hastanede 250 yatak kapasiteli 47 yoğun bakım ünitesi bulunuyor. İleri tanı ve tedavi yöntemleri sunulmaktadır. Ulaşılması kolay, donanımlı ve hasta dostu bir hastanedir. 3 ana birime hizmet veren hastane, tüm tıp branşlarında tedavi hizmeti veriyor.

Hizmetler

Tıbbi Birimler

Acil servisten yoğun bakıma kadar tüm sağlık birimlerinde hizmet verilmektedir. Her branşın doktorları alanında uzman olup, Türkiye’nin en iyi sağlık ekibi bu birimlerde çalışmaktadır. Online randevu alarak muayene olmak istediğiniz birimde tedavi olabilirsiniz. Tüm tıbbi birimlerin hemşireleri de kategorilere ayrılmıştır. Tüm hemşireler uzman oldukları birimde çalışırlar.

Teşhis ve Tedavi Üniteleri

Endoskopi laboratuvarı, oftalmoloji, kardiyoloji, genetik tanı merkezi, klinik laboratuvar, nöroloji, nükleer tıp, patoloji ve üroloji gibi tanı birimlerinde hastalıkların teşhisi yapılmaktadır. Hastalıkların teşhisi için tüm analizler ve testler bu birimlerde belirlenir. Teknolojik cihazlara sahip bu birimlerde uzman teknisyenler görev yapmaktadır. Hızlı ve %100 doğru testler sayesinde en doğru tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Hastalara doğru ve hedeflenen tedavinin uygulanabilmesi için testlerin sonuçlarının incelenmesi gerekir. Analiz sonucu olmadan hiçbir tedavi tamamlanmaz.

Güzellik Merkezi

Kişisel bakım, cilt bakımı, botoks, lazer epilasyon ve PRP gibi ameliyatsız estetik uygulamalar bu ünitede yapılmaktadır. Hastanenin en popüler tıbbi birimlerden biri olduğunu söylemek mümkündür. Türkiye’nin en iyi estetisyenleri bu bölümde görev yapan sizlerden ameliyat gerektiren medikal uygulamalar yapılmaktadır.

Tagged ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir