Labaratuvar ve Tıp Merkezleri

Anatomika Tıp Merkezi

Anatomika Tıp Merkezi

Özel Anatomika Tıp Merkezi

Profesyonel butik estetik merkezi

Özel Anatomika Tıp Merkezi 2005 yılında kurulmuştur. Uzman ekibi ve ileri teknolojik altyapısı ile hizmet vermektedir. Kulak Burun Boğaz, Plastik Cerrahi ve saç ekimi alanlarında profesyonel sağlık hizmeti vermektedir. Profesyonel bir yaklaşımla, deneyimli ve yenilikleri takip eden geniş kadrosu ile konforlu bir ortamda hizmet veren klinikte, dünya standartlarında hizmetler geliştirilmektedir.

Hizmetler

Kulak burun boğaz

Bu birimde burun, boğaz ve baş boyun hastalıklarının hem medikal hem de cerrahi tedavisi yapılmaktadır. Uzman doktorlar günün her saati hizmet sunmaktadır. Ayrıca kulak burun boğaz uzmanları acil serviste çalışmaktadır.

Estetik ve Plastik Cerrahi

Plastik ve Plastik Cerrahi, çeşitli nedenlerle oluşan doku eksikliklerinin veya cilt, deri altı, roman, tendon ve iskelet sistemi ile ilgili vücut ve organ deformitelerinin düzeltilmesinde uzmanlaşmış bir branştır. Plastik ve Plastik Cerrahinin amacı, dokuları ister gelişimsel ister sonradan yeniden şekillendirerek anatomik ve estetik görünümü fonksiyonel olarak geri kazandırmaktır. Tüm işlemler uzmanlar tarafından başarıyla gerçekleştirilir.

Saç Ekimi

FUE yönteminde ense bölgesindeki dökülmeden saç kökleri fue motoru ile tek tek alınarak saçsız bölgeye nakledilir. Saç ekimi uygulaması ekilecek saç köküne göre 5-7 saat arasında lokal anestezi altında işlem yapılır. FUE yönteminde cerrahi bir kesi olmadığı için iyileşme süreci daha hızlı ve rahat olmaktadır.

Medikal Estetik

Medikal Estetik, çeşitli ameliyatsız tedaviler ile hedeflenen estetik görünümün elde edilmesi yöntemidir. Bunlara aşırı terleme tedavisi, dolgu, Peeling, yağ enjeksiyonu ve Lazer Epilasyon gibi uygulamalar dahildir. Bu uygulamalar tek başına kullanılabildiği gibi cerrahiye yardımcı yöntemler de kullanılabilir.

Beslenme ve diyet

Kişinin vücut ağırlığı, vücut yağ oranı, metabolizma hızı, kan değerleri, yaşam tarzı, sosyal yaşamı, mevcut hastalıkları veya risk altındaki hastalıkları, ruh hali ve çalışma düzenine göre uygulanacak bir beslenme programı hazırlanır.

Tagged ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir