Genel Hastaneler

Özel Asya Hastanesi

Özel Asya Hastanesi

Özel Asya Hastanesi

Konforlu, deneyimli ve kaliteli hastane

Özel Asya Hastanesi, 4’ü suit, 10 yetişkin yoğun bakım ve 35 yeni doğan olmak üzere 30 hasta odası ile 75 yataklı bir hastanedir. Modern teknolojileri yakından takip ederek, sağlıklı ve doğru sonuçlara ulaşmak için tedaviler yapılmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli sağlık personeli ile bölgenin en donanımlı hastanelerinden biridir. Türkiye’de sağlık turizmi konusunda da öne çıkan çalışmaları var.

Hizmetler

Ağız ve diş sağlığı

Yılların verdiği tecrübe ile en ileri teknoloji ve uzman hekim kadrosu ile 7/24 ağız ve diş hastalıklarında hastalarına kesintisiz hizmet vermektedir.

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Nöroşirürji, sinir sistemi problemlerinin cerrahi tedavisi ile ilgilenen tıp alanının oldukça uzmanlaşmış bir dalıdır. Bu, beyin, omurilik, ana sinirler, kafatası ve omurga kemikleri, omurilik ve ayrıca sinir dokularına destek sağlayan kan damarları, bağlar ve koruyucu kaplamalar dâhil olmak üzere çeşitli durumları içerir.

Güzellik Merkezi

Bu birimde en son Sistem cihazları ve uzman kadrosu ile tüm güzellik uygulamalarında hizmet verilmektedir. Cilt ve vücut alanında hizmet veren modern, etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen bir merkezdir.

Kadın Sağlığı ve Doğum

Her türlü kadın hastalıkları tanı ve tedavisi Kadın Hastalıkları ve Doğum servisi olarak yürütülmektedir. Doğumhane hizmeti son teknoloji ile donatılmış, doğumhane ve Yeni doğan Yoğun Bakım Ünitesi ile donatılmış olup, hasta odaları ve hizmet 7/24 devam etmektedir.

Obezite Cerrahisi

Bu birim beslenme ve diyet uzmanları, Beslenmenin her alanında, Beslenme Enstitüsü, hastalık tedavileri, doğru beslenme, spor, bebek, çocuk, yetişkin, yaşlı, hamile-emziren, şişman, zayıf, şeker hastalığı ile ilgili alanlarda.

Dermatoloji

Dermatoloji ünitesinde dermatolojik muayene, takip ve tedavi yapılmaktadır. Deri, saç, tırnak hastalıkları, genital bölgede ağız ve yaralar ve derideki değişiklikler, alerjik hastalıklar, cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve kozmetik problemler dermatolojik muayene ve teknolojik yöntemlerle değerlendirilir.

Tagged , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir