Genel Hastaneler

Bursa Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi

Bursa Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi

Bursa Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi

Profesyonel Tüp Bebek ve Genetik Merkezi

Bursa Özel Soranus Tüp Bebek merkezi 1998 yılında Bursa’da kurulmuş olup günümüze kadar hizmet vermektedir. Kadın Hastalıkları Biliminin tüm gerekliliklerini sağlayarak hizmet vermektedir. Tüp bebek uygulamalarında geçerliliği olan ve şu anda dünyada yapılmakta olan her türlü tıbbi uygulama klinikte başarı ile yapılabilmektedir. Ayrıca jinekolojik muayenelerde rutin olarak kolposkopi muayenesi yapılmaktadır. Yüksek riskli gebelik takipleri gelişmiş ultrasonografi cihazları ile yapılmaktadır. Yine hamilelik döneminde bebeğin genetik incelemeleri yapılabilmektedir. Bursa Özel Soranus Tüp Bebek merkezinde Kısaca kadın doğumla ilgili tüm tedaviler yapılmaktadır.

Hizmetler

tüp bebek

Klinikte tüm çiftlere kısırlık nedenlerine göre seçilen kişiye özel bir tedavi programı uygulanmaktadır. Tüp bebek tedavisinin aşamaları farklıdır ve her çift için uygun olmayabilir. Tedavi öncesi detaylı testler yapılır ve sonuçlara göre tedavi programı belirlenir. %100 sonuç veren başarılı tedaviler uygulanmaktadır.

kısırlık

Düzenli cinsel ilişkiye rağmen 1 yıl içinde hamile değilseniz, muhtemelen kısırlık sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Genç çiftlerde bekleme süresi daha uzun olabilir. Bu durumda derhal bir doktora danışmalısınız.

jinekoloji

Bu ünitede kadınların rahim, yumurtalıklar, vajina ve dış genital sistemi ile ilgili tüm hastalıkları tedavi edilmektedir. Kadın üreme sağlığına odaklanan bir bilim dalı olan jinekoloji, bazı alt dallara ayrılmaktadır. Kadın hastalıkları, kısırlık, tüp bebek, aile planlaması, jinekolojik onkoloji, cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve cinsel sorunlar gibi hastalıklar için de farklı tedaviler belirlenmektedir.

Gebelik

Hamilelik öncesi ve hamilelik sırasında önlem alınması, yapılması gereken tedaviler ve bebeğin takibi gereklidir. Bu ünitedeki uzmanlar hamilelik sürecinin rahat ve sorunsuz geçmesini sağlar.

Genetik

Hamilelikte genetik çok önemlidir. Çiftler arasında veya herhangi birinde genetik problemler varsa bu durum bebeği etkileyebilir. Yapılan testler ve analizler ile bu tür sorunlara önlem alınabilmektedir.

Tagged , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir