Genel Hastaneler

Özel Acıbadem Gezici Sağlık Hizmetleri Evde Bakım Merkezi

Özel Acıbadem Gezici Sağlık Hizmetleri Evde Bakım Merkezi

Özel Acıbadem Gezici Sağlık Hizmetleri Evde Bakım Merkezi

7×24 kesintisiz sağlık hizmeti

Özel Acıbadem Gezici Sağlık Hizmetleri Evde Bakım Merkezi, çeşitli nedenlerle evde sağlık hizmeti almak zorunda kalan hastalara hizmet vermektedir. Türkiye’nin en ünlü sağlık grubu olan Acıbadem markasına aittir. Donanımlı mobil araçları ve deneyimli sağlık ekibi ile 7×24 hizmet merkezidir. Belirlenen hizmet limitlerine uygun olarak evde bakıma muhtaç hastalara evlerinde hizmet vermektedir.

Hizmetler

Bireysel Hizmetler

Bireysel olarak alabileceğiniz hizmetler şunlardır: Anne-Bebek Eğitimi, Evde Doktor, Evde Hemşirelik, Evde Fizik Tedavi & Rehabilitasyon, Uzun Süreli Hasta Bakımı, Kronik Hastalık Yönetimi, Diyetisyen, Tıbbi Danışmanlık Hizmeti, Ambulans Hizmeti, Evde Check Up, Hasta Transferi, Psikolojik Danışmanlık, Laboratuvar Testleri, Evde Uyku Testi, Kalp Damar Cerrahisi Evde Bakım Paketi.

Bakım Hizmetleri

Bakım hizmeti olarak alabileceğiniz hizmetler şunlardır: Eğitim Hemşireliği, Eğitim Hemşireliği Hizmeti, ev ziyareti, Yeni Doğan Ev ziyaretleri, laboratuvar hizmeti, Yerinde Laboratuvar Hizmetleri, check-up hizmeti, Yerinde Check-Up Hizmeti, evde bakım hizmeti, Evde Uzun ve Kısa Süreli Hemşirelik Hizmeti, Uzman Doktor, Yerinde Uzman Doktor Muayenesi, Diyetisyen, Diyetisyen Ziyaretleri, Fizyoterapist, Fizyoterapist Ziyaretleri, Psikolog, Psikolog Ziyaretleri, Radyoloji, Radyolojik Muayeneler.

Evde Bakım Hizmeti

Bu birimde çalışan ekip, evde bakıma muhtaç ailelere yardım etmek için bakım konusunda uzmanlaşmış profesyonellerden oluşmaktadır. Bu hizmetler doktorlar, Geriatristler, hemşireler, bakım destek personeli ve fizyoterapistler tarafından sunulmaktadır.

Evde Fizik Tedavi

Fizik tedavi evinizin rahatlığında mevcuttur. Profesyonel lisanslı bir fizyoterapi hizmeti sunan ekip, kişiselleştirilmiş fizyoterapi, rehabilitasyon tedavisi ve diğer konularda hastalara evde yardım etme konusunda uzmanlaşmıştır.

Kurumsal Hizmetler

Kurumsal hizmetler kapsamında sunulan hizmetler şunlardır: Hemşirelik Hizmeti, İş Güvenliği, Mobil Check Up, İş Sağlığı, Doktor Hizmeti, Ambulans Hizmeti, Laboratuvar Hizmetleri, Organizasyon ve Etkinliklerde Sağlık, Eğitim Hemşireliği, Çalışan Eğitimi, Ergonomi , Diyetisyen & Beslenme, Psikolojik Danışmanlık, Revir Kurulumu ve Hasta Transferi

Acil Sağlık

Acil sağlık hizmeti, hastayı bulunduğu yerden 7/24 Türkiye’nin ve dünyanın her yerine götürebilen kesintisiz bir hizmettir. Ambulans Hizmeti günün her saati mevcuttur.

Tagged , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir