Genel Hastaneler

Özel İbni Sina Hastanesi Ataşehir

Özel İbni Sina Hastanesi Ataşehir

Özel İbni Sina Hastanesi Ataşehir

Avicenna Sağlık Grubu hastanelerinden biri

Özel İbni Sina Hastanesi Ataşehir 15.000 m2 kapalı alana sahip donanımlı bir hastanedir. Modern tıbbın getirdiği tüm teknolojik altyapı ile sağlık hizmeti sunmaktadır. Avicenna Hastaneleri 1992 yılından bu yana Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet vermektedir. Hastane, hastayı karşılamaktan tanı sürecine, ardından tedavi sürecinden taburcu olmaya kadar memnuniyet odaklı bir çalışma disiplinine sahiptir. Özünde, hastalarına koruyucu ve tedavi edici tedavileri modern tıp ile entegre bir şekilde uygulamayı amaçlamaktadır. Tüm sağlık hizmetleri mümkün olan en ekonomik koşullarda verilmektedir.

Hizmetler

Acil Servis

Kriz tipinde deneyimli uzmanlar, 7×24, hastaya temel arabuluculukları ve müdahaleleri yaptıktan sonra, diğer branş uzmanlarıyla bir görüşme yapar ve hastayı, direnmesinin gösterdiği gibi ilgili branş uzmanına yönlendirir.

Ağız ve diş sağlığı

Diş hekimliği kapsamındaki tüm hastalıklar kaliteli ve hasta odaklı yardım yaklaşımı ile tedavi edilmektedir. Diş Hekimliği’nin dikkatli tehlikesi olan hastalardaki yardımı hakkında bilgi sahibi olan bu bölüm, diş beyazlatma, İmplantoloji, periodontal tıbbi prosedür ve endodonti dahil olmak üzere şık diş hekimliği alanında ek yardım türleri sunmaktadır.

Anestezi ve re animasyon

Bu bölüm, işe başlamadan önce hastanın değerlendirilmesinden, değerlendirilmesinden ve aydınlatılmasından, aktivite sırasında istirahatten, kalp, akciğer ve diğer temel organların elemanlarının gözlemlenmesinden, tıbbi işlem sonrası rahatsızlığın giderilmesinden ve hastanın takip ve tedavisinden sorumludur. Yükseltilmiş bakım canlandırma üniteleri.

Beslenme ve Diyetetik

Hastaların sağlıklı eğilimleri, klinik öyküleri, yaşam biçimleri ve biyokimyasal keşifleri alındıktan sonra vücut analizörü ile kilo, yağ, kas ve su kütlesi tahmin edilir ve tedaviye başlanır.

Beyin ve Nöroşirürji

Beyin ve duyu sistemi ile tanımlanan tüm ilaçlar ve görevler, en son bilgi ve yeniliklerden yararlanılarak dünya çapındaki prensiplerde etkin bir şekilde gerçekleştirilir.

Biyokimya

Son teknoloji analizörlerle donatılmış, tüm ölçümler ve araştırmalar bu laboratuvarda gerçekleştirilmektedir.

Çocuk Sağlığı ve hastalıkları

Olağanüstü bir şekilde planlanmış ve gençler için en son yeniliklerle donatılmış bu ofis, deneyimli uzman kadrosuyla, yatarak tedavi ve ciddi değerlendirme alanlarında sonuç ve terapiye geniş bir uygulama yelpazesi sunmaktadır.

Dâhiliye

Yetişkin hastalara hizmet veren bu ünitede ateşli hastalıklardan metabolik enfeksiyonlara, böbrek hastalıklarından karaciğer hastalıklarına kadar tüm ilaçlar yapılmaktadır.

Dermatoloji

Sonuç, dermatolojik enfeksiyonların değerlendirilmesi ve tedavisinin yanı sıra, düzeltici metodoloji ve lazer cihazları gerçekleştirilir.

Endokrinoloji ve Metabolik Hastalıklar

Endokrinoloji ve metabolik enfeksiyonların tedavisi için en kesin stratejiler sunulmaktadır.

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Karşı konulmaz enfeksiyonların geniş bir kapsamı, kesin sonuçlar veren tedavi stratejileri ile tedavi edilir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Dayanılmaz karın ağrısı veya omuzdan akıl hasarına kadar geniş bir hasta yelpazesi ele alınmaktadır.

Gastroenteroloji

Boğaz, mide, küçük ve sindirim organı, karaciğer, pankreas, safra kesesi ve safra kesesi enfeksiyonlarının sonuçlandırılması ve tedavisi için ayaktan ve yatan hastalara hizmet vermektedir.

Genel Cerrahi

Bu ünitede organ ve dokuların dikkatli enfeksiyonları ele alınmaktadır. Tüm ilaçlar, alanında başarılı bir grup tarafından uygun teknikler ve yenilikçi cihazlar kullanılarak uygulanır.

Pulmonoloji

Hastalar akciğer enfeksiyonları için analiz edilir, tedavi edilir ve gözlemlenir ve bu nedenle klinik inovasyonun sunduğu sayısız şanstan da aynı şekilde yararlanılır.

Göz hastalıkları

Gözle ilgili tüm ilaçlar, yenilikçi gadget’ların yardımıyla tamamlanır.

Hematoloji

Kemik iliği, dalak ve lenf göbekleri gibi kan yapıcı organların neden olduğu hastalıklar bu ofisin uzmanları tarafından tedavi edilir.

Doğum ve Jinekoloji

Olgunlaşmamışlıktan itibaren bayanlar, menopoza, bayanların sağlığına, tüm standart kontrollere, gebelik önleyici ilaçlara, hamileliği gözlemlemeye yardımcı rejeneratif prosedürlere, menopoz ve osteoporoza, kadın hastalıklarına ve Koruyucu Hekimliğin kullanımına ilişkin farklı şeylere kadar her şey düşünülmüştür. herhangi bir tıbbi durumun bulunması ve tedavisinde yapılır.

Kalp Damar Cerrahisi

Bu bölümde, yetişkinlerde koroner ve kapak tıbbi prosedürleri, saçak kan damarı ve venöz çerçeve müdahaleleri, normdan çok çeşitli içsel kalp varyasyonlarına rağmen, düşük ölüm oranı ve ihmal edilebilir karmaşıklıklarla gerçekleştirilir.

Kardiyoloji

Tüm tedavi teknikleri, kalp sağlığını sağlamak, kalp hastalıklarını analiz etmek ve tedavi etmek için elit donanım ve altyapı ile uygulanmaktadır.

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Tüm ilaçlar Kulak Burun Boğaz hastalıkları ile yapılır.

Nöroloji

Sinir sistemi bilimi, tıpkı farklı nedenlerle ortaya çıkan problemler ve klinik bozukluklar gibi, duyu sisteminin anatomik ve fizyolojik özelliklerini inceleyen bir bölümdür.

Ortopedi ve Travmatoloji

Kas-iskelet sistemi sorunlarını inceleyen ve içsel, kazanılmış veya yaralanmanın neden olduğu yaralanmaları tedavi eden bir güçtür.

Onkoloji

Hastalık tedavilerinde kullanılan radyasyon tedavisi ve kemoterapi bu ofiste uygulanmaktadır.

Estetik cerrahi

Doğuştan veya kazanılmış şekil ve kapasite sorunlarının dikkatli bir şekilde değiştirilmesini sağlar.

Psikiyatri

Ruhsal enfeksiyonların sonucuna psikiyatride uzman doktorlar tarafından ulaşılır ve hastalıkla tanımlanan tedavi stratejisi çeşitli bireysel, doğal ve fizyolojik değişkenler göz önünde bulundurularak belirlenir.

Radyoloji

Radyoloji, farklı klinik aletlerin yardımına sahip olmak için çok sayıda enfeksiyonun belirlendiği bir bölümdür.

Üroloji

İnsanların rejeneratif ve boşaltım çerçeveleri ile erkeklerin kavramsal çerçeveleri incelenir ve farklı tedavi seçenekleri sunulur.

Saç ekimi

Saç ekimi hem bu alandaki mantıksal gelişmelerin hızlanması hem de katılımın artması ile tercih edilen bir uygulama haline gelmiştir.

Yeni doğan Yoğun Bakım

Bebeğin makul tedavisi ve bakımı sırasında tüm mekanik donanımın kaldırıldığı özel ve devre dışı bölgelerde, uzman sağlık uzmanları tarafından gözlemlenmelidir. Bu idarelerin her biri için kurtarılmış müstesna bir taksimdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir