Genel Hastaneler

Doç. Dr. Şaban Çelebi

Özel Doç. Dr. Şaban Çelebi Kliniği

Doç. Dr. Şaban Çelebi

Kulak Burun Boğaz ve plastik cerrahide deneyimli profesyonel

Doç. Dr. Şaban Çelebi 2014 yılında doçent oldu. Şaban Çelebi kariyeri boyunca birçok hastanede çalıştı. Doç. Dr. Şaban Çelebi Birkaç yıldır kendi özel kliniğinde hastaları tedavi ediyor. Estetik burun cerrahisi, burun cerrahisi, bademcik ve burun eti hastalıkları gibi hastalıkların ve cerrahisi, vertigo, kepçe kulak rahatsızlıklarının tedavisinde uzmandır.

Hizmetler

Burun estetiği

Burun ile ilgili tüm estetik uygulamalar klinikte yapılmaktadır. Rinoplasti, burnun şeklini değiştirmek için yapılan cerrahi bir işlemdir. Hastalar önce detaylı bir burun içi muayene yaparak nefes almada sorun olup olmadığını tespit eder. Daha sonra hastaların burun yapıları farklı açılardan resmedilir ve estetik sorunlar bu resimler üzerinden tartışılarak estetik kaygılar en aza indirilir. Burun estetiği genellikle genel anestezi altında yapıldığından rutin muayeneler operasyona uygunluk açısından değerlendirilir.

Yüz Estetiği

Yüz estetiğinde, yüzünüzün formal ve bütüncül yaklaşımıyla kendini ifade eden tüm doku ve organlara yaklaşırken en baskın ve loş, eksik karakterdeki tüm figürler bir tam isme dönüştürülerek yeni bir form ve gestalt oluşturulur. Yüz estetiğini kapsayan birçok uygulama vardır. Tüm bu uygulamalar klinikte başarı ile yapılmaktadır. Amaç, yaşlanmanın olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak ve size daha genç bir görünüm kazandırmaktır.

Kulak burun boğaz

Klinikte kulak, burun, boğaz ve bu organlarla ilişkili baş ve boyun yapılarında oluşan hastalık ve rahatsızlıkları olan hastaların medikal ve cerrahi tedavileri yapılmaktadır. Bu doktorun uzmanlık alanlarından biri. Erişkin hastaların medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır. Kulak Burun Boğaz alanında uzmanlık eğitimi almıştır ve uluslararası başarılara sahiptir. İlgili tüm hastalıkların tıbbi ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

Tagged ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir