Genel Hastaneler

Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi

Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi

Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi

Kaliteli hizmet, konforlu hastane

Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi 2007 yılında hizmete girmiştir. TS-EN ISO 9001:2015 sertifikası ile üstün sağlık hizmetleri sunmaktadır. 13.000 m2 kapalı alandan oluşan 126 yataklı hastanenin ayrıca ek hizmet poliklinikleri bulunmaktadır. Hastane tüm genel tıbbi ve cerrahi hizmetleri sunmaktadır. Bu yüzden size sadece onların özel birimlerinden bazılarını tanıtacağız.

Hizmetler

Çocuk Sağlığı

Sağlık Bakanlığı ulusal aşı takviminde yer alan aşılar bu birimde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Çocuk Sağlığı ile ilgili tüm hastalıkların teşhis ve tedavisi için birçok uzman burada çalışmaktadır.

Estetik ve Güzellik

Tüm estetik uygulamalar teknolojik cihazlarla yapılmaktadır. Ozon tedavisi, tırnak lazeri, PRP ve diğer tüm estetik uygulamaları vardır. Ameliyat gerektiren uygulamalar da cerrahlar tarafından yapılmaktadır.

Girişimsel Radyoloji

Bu bölümde US, CT, MRI veya floroskopi gibi cihazlar kullanılarak vücuda tanı veya tedavi amaçlı girişimsel işlemler yapılmaktadır. Bu sayede organ ve dokular görülerek işlemler uygulanmakta ve bu sayede işlemlere bağlı riskler en aza indirilmektedir.

Kadın Sağlığı

Obstetrik, gebelik, jinekolojik onkoloji ve Perinatolojiyi içeren birimdir. Tüm hastalar güncel bilimsel veriler ışığında değerlendirilir ve tedavi edilir.

obezite

Obezite hastalığının tedavisi çok zor olduğu için bu ünitede yapılan tedavilerde doktor, diyetisyen, psikolog ve fizyoterapistlerden oluşan bir ekip görev yapmaktadır. Normal tedavi sonuçlarının alınamadığı durumlarda cerrahi operasyon gerekebilir.

Transplantasyon

Böbrek nakli, karaciğer nakli, kalp nakli ve daha birçok organ naklinin gerçekleştirildiği ünitedir. Türkiye’nin en donanımlı tıbbi birimlerinden biridir.

proktoloji

Bu ünitede kalın barsak, rektum ve anal bölge hastalıkları tedavi edilmektedir. Hastanın durumuna göre ilaç tedavisi veya cerrahi tedavi uygulanmaktadır.

Yara bakımı

Şeker hastalığına bağlı ayak yaraları, dolaşım bozukluklarından kaynaklanan yaralar, cerrahi yaralar ve diğer tüm yara çeşitlerinin tedavi edildiği ünitedir.

Tagged , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir